Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Meral Akşener'e: "Önce haddini bileceksin"

KOCAELİ (İHA) – Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in uyuşturucuyla ilgili sözlerine tepki göstererek, "Bu ilaçları kendi bünyenizde alan önce ana muhalefeti düşünüyorsunuz. Kim olduğunu biliyor musun "Önce yerini bileceksin. Bu noktada AK Parti hükümetinin su ve kuru uyuşturucuya karşı verdiği mücadeleyi inkar etmeyeceksin. Bunu iyi bileceksin. Uyuşturucunun kitabımızda yeri yok. " söz konusu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Meral Akşener'e: "Önce haddini bileceksin"
Editör: 15Haber
06 Ağustos 2022 - 19:02
Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Meral Akşener’e: "Önce haddini bileceksin", Anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: KOCAELİ (İHA) - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in uyuşturucuyla ilgili sözlerine tepki göstererek, "Siz bu ilaçları kendi bünyenizde alan önce ana muhalefeti düşünüyorsunuz. Kim olduğunu biliyor musun "Önce yerini bileceksin. Bu noktada AK Parti hükümetinin su ve kuru uyuşturucuya karşı verdiği mücadeleyi inkar etmeyeceksin. Bunu iyi bileceksin. Uyuşturucunun kitabımızda yeri yok. " söz konusu.

Kocaeli Milli İrade Meydanı'nda düzenlenen törene İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, Kocaeli Valisi Seddar Yavuz, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, belediye başkanları, milletvekilleri ve çok sayıda vatandaş katıldı. . Törende vatandaşlara hitap eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, “17 Ağustos depreminde Kocaeli merkezli büyük depremle sarsıldık. Geniş bir bölgeyi etkisi altına alan depremde kaybettiğimiz vatandaşlarımızı bir kez daha rahmetle anıyorum. Depremin izlerini silmek, güvenli ve huzurlu yerleşimler inşa etmek için seferber olduk. Yere yıkılan Kocaeli'ni dirilttik. Kocaeli, sanayisi ve üretimi ile ülkemize en çok katkı sağlayan illerden biridir.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in uyuşturucuyla mücadeleye ilişkin açıklamasına değinen Erdoğan, "Şimdi bir noktaya geldim. Burada onu demek istemedim. Ana muhalefet var, onun yanında da gençlik muhalefeti Bunlar. Bunlardan biri de gençlik muhalefeti Milletvekili Kocaeli Milletvekili Bu konuda konuşmak istemedim Ama son zamanlarda çok uzak değil bir açıklama yaptı. "20 yılımızda uyuşturucuyla mücadelede gerekeni yapmadık" dedi. İktidarda hanımefendi önce bunu bileceksiniz. Sulu ilaca da, kuru ilaca da bizim devletimizde yer yok. Bu noktada Tayyip Erdoğan'ı iyi tanıyorsunuz. Nerden bahsediyorsun bu konuda İçişleri Bakanımızın mücadelesi, benim, bakanlarımızın, kabinemizin mücadelesi güzel bir şey. hepimiz tarafından biliniyor. r gerçek. Önce kendi ortamınızda bu sulu ve kuru ilaçları içenleri, ana muhalefeti düşünün. Kiminle yürüdüğünün farkında mısın? Önce sınırlarını bileceksin. Bu noktada AK Parti hükümetinin su ve kuru uyuşturucuyla mücadelesini inkar etmeyeceksiniz. Bunu iyi bileceksin. Kitabımızda uyuşturucuya yer yoktur. Hanımefendi, önce kendi çatınızın altında ne olduğunu bir düşünün. Onlarla nasıl yürüdüğünüzü düşünün. Bu noktada mücadelemiz kesin ve nettir. Bu mücadeleyi kimse inkar edemez” dedi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Meral Akşener’e:

Detaylı bir şekilde, Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Meral Akşener’e: "Önce haddini bileceksin" başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. Benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum