Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Meral Akşener'e: "Önce haddini bileceksin, bizim kitabımızda uyuşturucuya yer yoktur"

KOCAELİ (İHA) - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in uyuşturucuyla ilgili sözlerine tepki göstererek, "Bu ilaçları ilk önce kendi bünyenizde alan ana muhalefet düşünün. Kim olduğunu biliyor musun "Önce yerini bileceksin. Bu noktada AK Parti hükümetinin su ve kuru uyuşturucuya karşı verdiği mücadeleyi inkar etmeyeceksin. Bunu iyi bileceksin. Uyuşturucunun kitabımızda yeri yok. " söz konusu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Meral Akşener'e: "Önce haddini bileceksin, bizim kitabımızda uyuşturucuya yer yoktur"
Editör: 15Haber
06 Ağustos 2022 - 19:02
Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Meral Akşener’e: "Önce haddini bileceksin, bizim kitabımızda uyuşturucuya yer yoktur", Anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: KOCAELİ (İHA) - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in uyuşturucuyla ilgili sözlerine tepki göstererek, "Siz bu ilaçları kendi bünyenizde alan önce ana muhalefeti düşünüyorsunuz. Kim olduğunu biliyor musun "Önce yerini bileceksin. Bu noktada AK Parti hükümetinin su ve kuru uyuşturucuya karşı verdiği mücadeleyi inkar etmeyeceksin. Bunu iyi bileceksin. Uyuşturucunun kitabımızda yeri yok. " söz konusu.

Kocaeli Milli İrade Meydanı'nda düzenlenen törene İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, Kocaeli Valisi Seddar Yavuz, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, belediye başkanları, milletvekilleri ve çok sayıda vatandaş katıldı. . Törende vatandaşlara seslenen Cumhurbaşkanı Erdoğan, “17 Ağustos depreminde Kocaeli merkezli büyük depremle sarsıldık. Geniş bir bölgeyi etkisi altına alan depremde kaybettiğimiz vatandaşlarımızı bir kez daha rahmetle anıyorum. Depremin izlerini silmek, güvenli ve huzurlu yerleşimler inşa etmek için seferber olduk. Yerde yıkılan Kocaeli'yi tekrar ayağa kaldırdık. Kocaeli, sanayisi ve üretimi ile ülkemize en çok katkı sağlayan illerden biridir.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in uyuşturucuyla mücadeleye ilişkin açıklamasına da değinen Erdoğan, "Şimdi bir noktaya geldim. Burada onu demek istemedim. Ana muhalefet var, yanında da bunlar genç muhalifler. Bir bir tanesi de genç muhalif.Kocaeli Milletvekili.Konuşmak istemedim.Ama geçenlerde bir açıklama yaptı,çok uzak değil.20 yıllık iktidarımızda uyuşturucuyla mücadele.Hanımefendi önce siz bilecek. Bir kere bizim devletimizde su ve kuru ilaca yer yok. Siz." Bu noktada Tayyip Erdoğan'ı iyi tanıyorsunuz. Tayyip Erdoğan'ın ıslak veya kuru ile bir ilgisi olup olmadığını iyi bilirsiniz. Bunun hakkında nasıl konuşuyorsun? Bu konuda İçişleri Bakanımızın mücadelesi, benim, bakanlarımızın ve kabinemizin mücadelesi hepimizin malumudur. r gerçek. Önce kendi ortamınızda bu sulu ve kuru ilaçları içenleri, ana muhalefeti düşünün. Kiminle yürüdüğünün farkında mısın? Önce sınırlarını bileceksin. Bu noktada AKP iktidarının su ve kuru uyuşturucuya karşı verdiği mücadeleyi inkar etmeyeceksiniz. Bunu iyi bileceksin. Kitabımızda uyuşturucuya yer yoktur. Hanımefendi, önce kendi çatınızın altında ne olduğunu bir düşünün. Onlarla nasıl yürüdüğünüzü düşünün. Bu noktada mücadelemiz kesin ve nettir. Bu mücadeleyi kimse inkar edemez” dedi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Meral Akşener’e:

Detaylı bir şekilde, Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Meral Akşener’e: "Önce haddini bileceksin, bizim kitabımızda uyuşturucuya yer yoktur" başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. Benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum