Cumhur ve Millet İttifakı cenazede bir araya geldi

Cumhur ve Millet İttifakı cenazede bir araya geldi, Dün akşam yaşamını yitiren Irk Partisi Genel Başkanı Aykut Edibali için cenaze namazı kılındı, TBMM ’de merasim düzenlendi. Hacı Bayram Camisi ’nde düzenlenen cenaze törenine Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Demokrat Parti Ge.

Cumhur ve Millet İttifakı cenazede bir araya geldi
Editör: 15Haber
15 Ocak 2022 - 18:36
Cumhur ve Millet İttifakı cenazede bir araya geldi,

Dün akşam yaşamını yitiren Irk Partisi Genel Başkanı Aykut Edibali için cenaze namazı kılındı, TBMM ’de merasim düzenlendi.

image small

Hacı Bayram Camisi ’nde düzenlenen cenaze törenine Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici ve vatandaşlar katıldı.

image small

Edibali için ikinci merasim TBMM ’de düzenlendi. TBMM ’deki törene aile yakınlarının yanı sıra, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, grup başkanvekilleri, milletvekilleri ve siyasetçiler katıldı.

Cumhur ve Millet İttifakı cenazede bir araya geldi, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum