Çukurova'da kreş kuraları çekildi

Çukurova Belediyesi'nin Gülen Yüzler Mahallesi'ndeki anaokulunda eğitim görecek çocuklar, noter huzurunda kura ile belirlendi.

Çukurova'da kreş kuraları çekildi
Editör: Derya Demir
08 Ağustos 2022 - 14:12
Çukurova’da kreş kuraları çekildi, Anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Çukurova Belediyesi'nin Gülen Yüzler semtindeki anaokulunda eğitim görecek çocuklar, noter huzurunda kura ile belirlendi.
Atatürk'ün Kadın Yaşam Köyü'nde düzenlenen çekilişi Çukurova Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Özgen ve Tesisler Müdürü TahsinFlow yönetti. Kura çekimlerinde büyük heyecan yaşayan veliler, çekilişte çocuklarının isimlerinin çıkmasıyla büyük sevinç yaşadı.
Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, çalışan kadınların en büyük sorununun çocuklarını güvenle emanet edebilecekleri bir yer olduğunu belirterek, "Bu nedenle göreve gelir gelmez Gülen Yüzler mahallesinde anaokullarını açmaya başladık. Geçen yıl kreş sayımız 8'e yükseldi. Yakın zamanda 9. anaokulumuzu açacağız. Yüksek düzeyde eğitim sunuyoruz ve fiyatlarımız çok uygun. Bu nedenle anaokullarımız hemşehrilerimiz tarafından tercih edilmektedir. Kreşlerimize gösterilen ilgi bizleri yeni kreşler açmaya teşvik ediyor. Biz de yapacağız” dedi.
Çekilişte isimleri yer alacak çocukların kesin kayıtları 31 Ağustos'a kadar yapılacak. İlk kez anaokuluna başlayan çocuklar için uyum eğitimi aynı tarihte başlayacak. Anaokulları tüm öğrenciler için 5 Eylül'de açılacak.
Çukurova’da kreş kuraları çekildi
Çukurova’da kreş kuraları çekildi

Detaylı bir şekilde, Çukurova’da kreş kuraları çekildi başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. Benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum