Cübbeli Ahmet Hoca'nın verdiği kerhane örneği cemaati güldürdü: Ben gitmedim ha, yanlış anlamayın

Cübbeli Ahmet Hoca'nın verdiği kerhane örneği cemaati güldürdü: Ben gitmedim ha, yanlış anlamayın, Cübbeli Ahmet Öğretmen, YouTube'daki Lalegül TV kanalında Kent Sohbetleri adı altında yaptığı yayında, din adamlarının sorumluluklarından laf etti.

Cübbeli Ahmet Hoca'nın verdiği kerhane örneği cemaati güldürdü: Ben gitmedim ha, yanlış anlamayın
Editör: 15Haber
20 Kasım 2021 - 15:57
Cübbeli Ahmet Hoca'nın verdiği kerhane örneği cemaati güldürdü: Ben gitmedim ha, yanlış anlamayın,

Cübbeli Ahmet Öğretmen, YouTube'daki Lalegül TV kanalında Kent Sohbetleri adı altında yaptığı yayında, din adamlarının sorumluluklarından laf etti. Din adamlarının yeterince doğruyu anlatamadıkları için ateistlerin olduğunu söyleyen Cübbeli, günahkarların dini kurumlarda olabileceği gibi kerhanelerde de Müslümanların olabileceğini belirtti.

"SEN ONLARA İÇİN DUA YAP"

"Marketler şöyle yaptı öbürü böyle yaptı. Devlet bile patates reyonu kurmak zorunda kaldı. Neden? Bolluk değil." diyen Cübbeli şöyle devam etti: "Allah bir kavme gazap ederse fiyatlar artar. Göller kurur. Irmaklar bol akmaz. Allah bize neden gazap ediyor? İçkiciler yüzünden mi kerhaneler yüzünden mi? Sen onlara pişmanlık için dua yap. Allah fuhuş yapana tövbe nasip etsin, eşcinsele pişmanlık nasip etsin. Sen suçu ona atma; hacı, hoca, sofi... Kabahat senin, suç benim... Ben vazife yapamadım, insanlara doğruyu anlatamadım. Onun için ırk ateist oldu, deist oldu.

"KERHANEDE MÜSLÜMAN VAR"

Meyhanede, kerhanede Müslüman var. Diyanet'te kafir var. Diyanet'te görevli adam; 'hadisler hüküm açıklama etmez, ayet olsa aklen reddederiz' dedi mi dedi."

"BEN GİTMEDİM HA YANLIŞ ANLAMAYIN"

Öğretmen, "Kerhaneye gittiği süre, oradaki kadın ne diyor?" sözlerini, "Ben gitmedim kerhaneye ha! Hatalı anlamayın." biçiminde düzeltti. Cemaatte yükselen gülüşmelerin gerisinde Cübbeli, şöyle devam etti:

Kerhanedeki kadın dedi oysa; ben harama inanıyorum ama geçimini sağlama zorluğu, senet imzalattılar. Allah beni kurtarsın. Bu kadın fuhuş yapıyor diye, buna imansız diyebilir miyiz. Onun için kerhanede Müslüman var, Diyanet'te kafir çıkabiliyor."

Haberler.com - Son Dakika Haberleri

Cübbeli Ahmet Hoca'nın verdiği kerhane örneği cemaati güldürdü: Ben gitmedim ha, yanlış anlamayın, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum