Çorum'da hayvan pazarı ikinci bir emre kadar kapatıldı , ÇORUM haberleri

Son Dakika ÇORUM haberleri: Çorum’da, bulaşıcı hastalık nedeniyle hayvan pazarı ikinci bir emre kadar kapatıldı.

Çorum'da hayvan pazarı ikinci bir emre kadar kapatıldı
, ÇORUM haberleri
Editör: Derya Demir
22 Eylül 2022 - 21:01
Çorum’da hayvan pazarı ikinci bir emre kadar kapatıldı , ÇORUM haberleri, ÇORUM İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Çorum’da, bulaşıcı hastalık nedeniyle hayvan pazarı ikinci bir emre kadar kapatıldı.

Konu hakkında açıklama yapan Çorum Kasaplar ve Celepler Odası Başkanı Recep Gür, Hayvan Pazarı’nın tedbir amaçlı geçici bir süre kapalı tutulacağını söyledi. Mevcut hastalığın varlığı ve yayılma eğilimi göstermesi nedeniyle Çorum Belediyesi ve Tarım ve Orman İl Müdürlüğü tarafından pazarın kapatıldığını belirten Gür, “Çorum’da yayılma eğilimi gösteren hastalığın önlenmesi, oluşması ve muhtemel virüslerin engellenmesi amacı ile Hayvan Pazarı ikinci bir emre kadar kapatılmıştır” dedi.

Detaylı bir şekilde, Çorum’da hayvan pazarı ikinci bir emre kadar kapatıldı , ÇORUM haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. ÇORUM ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum