evde masajmasaj istanbul

Çöp konteynırının arkasına sığındı ölümden döndü

Çöp konteynırının arkasına sığındı ölümden döndü, Olay, dün Küçükçekmece'de meydana geldi.

Çöp konteynırının arkasına sığındı ölümden döndü
Editör: 15Haber
13 Ekim 2021 - 15:51
Çöp konteynırının arkasına sığındı ölümden döndü,

Olay, dün Küçükçekmece'de meydana geldi. Sokak üzerinde fazla hızla ilerleyen bir kamyonet bu sırada sokaktan caddeye çıkmaya çalışan bir araca çarptı. Çarpmanın etkisiyle savrulan kamyonet yol kenarında bulunan 3 araca daha çarparak güçlükle durabildi.

Kazayı gören vatandaşlar durumu anında polis ve afiyet ekiplerine bildirdi. Bu sırada kaza sırasında karşıdan karşıya geçmeye çalışan ve kaza sırasında bir anlık refleksle çöp konteynerinin yanında sığınarak hayatta kalan şahıs ise büyük bir şok yaşadı. Durum da araçta bulunan şahıslar hafif şekilde yaralanırken. Kaza sırasında caddenin abes olması olası bir facianın önüne geçti. Yaşanan nefret dolu anlar çevrede bulunan güvenlik kameraları kadar da saniye saniye kaydedildi.

“Herhalde telefonla oynuyordu çok hızlıydı vatandaşları da ezebilirdi”

Olay sonrası yaralılara ilk müdahaleyi yapan Abdullah Kurt, "Biz yerimizde oturuyorduk gürültü geldi, arkamı döndüm tek gördüğün kamyonet bağlı yatarak gidiyordu. Koşarak çıktım, arkadaşları çıkardım sakinleştirdim. Kamyonet hızlı geliyordu ihmalkârlık var nasıl olursa olsun telefonla oynuyordu fazla hızlıydı, vatandaşları da ezebilirdi. Takriben 15 kişi vardı öncesinde okul saati olduğu için öğrenciler vardı. Buraya hız kesiciler koymalılar. Çöp konteynerları da köşe başlarında olmamalı" diye konuştu.

Volkan Kayalar - Hediye Yılmaz

Çöp konteynırının arkasına sığındı ölümden döndü, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum