'Çok pişmanım' dedi, Tutuklandı

'Çok pişmanım' dedi, Tutuklandı, Gündem Haberleri.

'Çok pişmanım' dedi, Tutuklandı
Editör: 15Haber
20 Haziran 2022 - 21:37
'Çok pişmanım' dedi, Tutuklandı, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Ataşehir İçerenköy Mahallesi ’nde bir eczanede meydana gelen olayda güya nöbetçi eczaneyi arayan annesine hatalı adres söylenmesi üstüne agresif bir tavırla eczaneye gelen şahıs, eczane çalışanlarına korkutma ve hakaretler yağdırarak, içeride bulunan bilgisayara yumruk attı.

Reçetesini vererek ilaçları isteyen şüpheli E.T., eczanede bulunan öteki vatandaşların sakinleştirmeye çalışmasına karşın eczane çalışanlarına tehditler savurarak küfürler etmeye devam etti.

“SENİ ÖLDÜRÜRÜM”

Eczacı kadının “Polisi arayın” sözleri üstüne ise şüpheli, “Polisi ararsan seni öldürürüm. Kafanı koparırım senin, haberlerde gördüklerinize benzemem” diyerek tehdit etti. Olayın ardındaki Eczacı Ayşenur Ören ’in şikayeti üstüne başlatılan soruşturma çerçevesinde şüpheli E.T. gözaltına alındı. Emniyetteki işlemlerinin ardındaki Kartal ’daki Anadolu Adliyesi ’ne gönderilen şüpheli, savcılıktaki sorgusunun peşinde ‘korkutma ’ suçundan tutuklama talebiyle hakimliğe sevk edildi.

“ÇOK PİŞMANIM”

Kararsız E.T. hakimlikteki sorgusunda, “Annem aradı beni, ilaç almaya gitmişti. Ağlayarak konuşuyordu. Kendisini yanlış yönlendirdiklerini söyledi. Eve de bitkin gelince, ‘Cilalı ben ilacını alırım ’ dedim. İlacı almaya gittim. Annemi niçin hatalı yönlendirdiklerini sordum. Olaydan dolayı pişmanım. Özür dilemeye de gidecektim. Antidepresan tedavisi görüyordum. Çok pişmanım. Affettirmek için elimden geleni yapmaya çalışırım. Babam kucağımda öldüğü için anneme düşkünüm. Annemi o şekilde görür görmez dayanamadım. Ben birini incitecek bir insan değilim. Ettiğim küfürlerden dolayı da özür dilerim” dedi.

Anadolu Sulh Suç Oluşturan Hakimliği, ifade işlemleri tamamlanan şüphelinin “tehdit” suçundan tutuklanmasına karar verdi. İHA

'Çok pişmanım' dedi, Tutuklandı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. 'Çok pişmanım' dedi, Tutuklandı haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum