Çocuklarına bakayım derken karşıdan gelen araçla kafa kafaya çarpıştı: 6 aylık bebek öldü, 4 kişi yaralandı

Çocuklarına bakayım derken karşıdan gelen araçla kafa kafaya çarpıştı: 6 aylık bebek öldü, 4 kişi yaralandı, Gündem Haberleri.

Çocuklarına bakayım derken karşıdan gelen araçla kafa kafaya çarpıştı: 6 aylık bebek öldü, 4 kişi yaralandı
Editör: 15Haber
30 Haziran 2022 - 12:15
Çocuklarına bakayım derken karşıdan gelen araçla kafa kafaya çarpıştı: 6 aylık bebek öldü, 4 kişi yaralandı, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Kaza, Tavas ilçesine ast Pınarlar Yolunda meydana geldi. Edinilen bilgilere kadar; meslek bitimi sonrası dükkandan eve gitmek için yola meydana çıkan Yunus D. idaresindeki 20 AGD 943 plakalı araba, ilçeden Aydoğdu Mahallesine dürüst giden Gülsüm E. hakimiyetindeki araç ile kafa kafaya çarpıştı. Çarpmanın etkisiyle iki araçta hurdaya dönerken, ihbar üstüne bölgeye fazla sayıda jandarma, itfaiye ve sağlık ekipleri sevk edildi. Olay yerine giden sağlık görevlileri, sürücü Yunus D., babası Halil İ.D. ile öteki araçta bulunan Gülsüm E. ve oğlu Mustafa A. E.'yi (11) yaralanmış olarak hastaneye kaldırırken, 6 aylık Ela E.'nin ise hayatını kaybettiğini belirledi. Jandarma Durum Yeri İnceleme ekiplerinin yapmış olduğu incelemeler peşinde hurdaya dönen araçlar yol üzerinden kaldırıldı.

öte taraftan; annenin çocuklarının dikkatini kaybetmesi sonucu aracın kontrolünü kaybettiği iddia edildi. Kazayla ilgili soruşturma devam ediyor.

Murat Kocabaş - Hasan Durna

Çocuklarına bakayım derken karşıdan gelen araçla kafa kafaya çarpıştı: 6 aylık bebek öldü, 4 kişi yaralandı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Çocuklarına bakayım derken karşıdan gelen araçla kafa kafaya çarpıştı: 6 aylık bebek öldü, 4 kişi yaralandı haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum