Çocuklar bu programla eğlenecek , KOCAELİ haberleri

Son Dakika KOCAELİ haberleri: Gölcük Belediyesi tarafından düzenlenen etkinliklerde hem yetişkinler hem de çocuklar eğlenceli vakit geçirecek.

Çocuklar bu programla eğlenecek
, KOCAELİ haberleri
Editör: Derya Demir
25 Ocak 2023 - 16:08
Çocuklar bu programla eğlenecek , KOCAELİ haberleri, KOCAELİ İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Gölcük Belediyesi tarafından düzenlenen etkinliklerde hem yetişkinler hem de çocuklar eğlenceli vakit geçirecek.
Gölcük Belediyesi tarafından hayata geçirilen "Yalıdayız Kültür-Sanat Etkinlikleri" devam ediyor. Her ay faklı programa ev sahipliği yapan etkinliklerde hem yetişkinlere hem de çocuklara yönelik iki program birden düzenlenecek. Etkinlikler çerçevesinde 28 Ocak Cumartesi günü yetişkinlere yönelik alevde cam boncuk yapımı, 29 Ocak Pazar günü ise çocuklar için masal anlatım programları düzenlenecek. Etkinlikler Değirmendere Yalı Evleri Seramik Evi’nde devam edecek.
Çocuklar bu programla eğlenecek
Çocuklar bu programla eğlenecek

Detaylı bir şekilde, Çocuklar bu programla eğlenecek , KOCAELİ haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. KOCAELİ ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum