Çocuklar bu programla çevre bilinci kazanıyor , KOCAELİ haberleri

Son Dakika KOCAELİ haberleri: İzmit’te çocuklara çevre bilinci kazandırmak ve gelişimsel özelliklerine katkıda bulunmak amacıyla öğrenciler doğayla buluşmaya devam ediyor.

Çocuklar bu programla çevre bilinci kazanıyor
, KOCAELİ haberleri
Editör: Derya Demir
24 Ocak 2023 - 23:26
Çocuklar bu programla çevre bilinci kazanıyor , KOCAELİ haberleri, KOCAELİ İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: İzmit’te çocuklara çevre bilinci kazandırmak ve gelişimsel özelliklerine katkıda bulunmak amacıyla öğrenciler doğayla buluşmaya devam ediyor.
İzmit Belediyesi, hayata geçirdiği "Doğa Eğitim Projesi" çerçevesinde çocuklar doğayı doğada öğreniyor. Çocuklara çevre bilinci kazandırmak, doğayla bağ kurmalarını sağlamak ve gelişimsel özelliklerine katkıda bulunmak amacıyla planlanan programa çok sayıda öğrendi katıldı. Kuraklık ile ilgili bir etkinlikler yapılarak ocak ayında havanın neden sıcak olduğu ve yağmur yağmazsa dünyada neler olabileceği üzerine farkındalık dersi yapıldı. 2. dönemin sonuna kadar devam edecek olan doğa atölyelerine Kocaeli sınırları içerisindeki tüm okullar katılabilecek.
Çocuklar bu programla çevre bilinci kazanıyor
Çocuklar bu programla çevre bilinci kazanıyor

Detaylı bir şekilde, Çocuklar bu programla çevre bilinci kazanıyor , KOCAELİ haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. KOCAELİ ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum