'Çocuk kaçırma' iddiaları için Emniyet'ten açıklama geldi

'Çocuk kaçırma' iddiaları için Emniyet'ten açıklama geldi, Gündem Haberleri.

'Çocuk kaçırma' iddiaları için Emniyet'ten açıklama geldi
Editör: 15Haber
25 Mayıs 2022 - 09:42
'Çocuk kaçırma' iddiaları için Emniyet'ten açıklama geldi, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Van Güvenlik Müdürlüğünden yapılan açıklamada, son zamanlarda sosyal medyada Van, Diyarbakır, Şanlıurfa ve Kırıkkale gibi öbür illerde çocuk kaçırma haberlerine/paylaşımlarına karşın iddiaların gerçeği yansıtmadığı belirtildi.

Açıklamada, “Bununla ilgili müdürlüğümüze ve adı geçen illerimizdeki güvenlik müdürlüklerimize yapılan herhangi bir şikayet ya da mağduriyet başvurusu bulunmamaktadır. Provokasyon amacı güdülerek, ilimizin güvenliğini ve huzurunu hedef alan ve negatif kavrama oluşturmaya yönelik sosyal medya üzerinden yapılan bu tür art niyetli ‘çocuk kaçırma ’ paylaşımları gerçeği yansıtmamaktadır” denildi.  (İHA)

'Çocuk kaçırma' iddiaları için Emniyet'ten açıklama geldi, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. 'Çocuk kaçırma' iddiaları için Emniyet'ten açıklama geldi haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum