Cizre'de rehber öğretmenler toplantısı yapıldı , ŞIRNAK haberleri

Son Dakika ŞIRNAK haberleri: Şırnak’ın Cizre ilçesinde sene başı rehber öğretmenler toplantısı Milli Eğitim Şube Müdürü Mevlüt Gayirinal başkanlığında yapıldı.

Cizre'de rehber öğretmenler toplantısı yapıldı
, ŞIRNAK haberleri
Editör: Derya Demir
23 Eylül 2022 - 15:40
Cizre’de rehber öğretmenler toplantısı yapıldı , ŞIRNAK haberleri, ŞIRNAK İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Şırnak’ın Cizre ilçesinde sene başı rehber öğretmenler toplantısı Milli Eğitim Şube Müdürü Mevlüt Gayirinal başkanlığında yapıldı.
Milli Eğitim Müdürlüğü konferans salonunda gerçekleştirilen toplantıya; Rehberlik Araştırma Merkezi (RAM) Müdürü Abdulbaki Sülger, Rehberlik Hizmetleri Bölüm Başkanı ve ilçede görev yapan tüm rehber öğretmenler katıldı.
Rehber öğretmenlerin eğitimdeki önemine dikkat çekildiği toplantıda, gündem maddelerinin yanı sıra yıl boyunca yürütülecek olan rehberlik faaliyetleri ve uygulanması planlanan çalışmalara yönelik değerlendirmelerde bulunuldu.
RAM’ın çalışmalarından oluşan sunumu da inceleyen öğretmenlere, yeni eğitim -öğretim yılında yapılacak tüm çalışmalarda başarılar dilendi. Öğretmenlerin görüş ve temennilerinin dinlenildiği toplantı, iyi dilek ve temennilerle sona erdi.
Cizre’de rehber öğretmenler toplantısı yapıldı
Cizre’de rehber öğretmenler toplantısı yapıldı
Cizre’de rehber öğretmenler toplantısı yapıldı
Cizre’de rehber öğretmenler toplantısı yapıldı

Detaylı bir şekilde, Cizre’de rehber öğretmenler toplantısı yapıldı , ŞIRNAK haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. ŞIRNAK ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum