Çivril'de okul kantinleri denetlendi , DENİZLİ haberleri

Son Dakika DENİZLİ haberleri: Denizli’nin Çivril ilçesinde okulların açılmasıyla birlikte kantin ve yemekhanelerde denetimler başladı.

Çivril'de okul kantinleri denetlendi
, DENİZLİ haberleri
Editör: Derya Demir
23 Eylül 2022 - 11:50
Çivril’de okul kantinleri denetlendi , DENİZLİ haberleri, DENİZLİ İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Denizli’nin Çivril ilçesinde okulların açılmasıyla birlikte kantin ve yemekhanelerde denetimler başladı.

Gıda, Tarım ve Hayvancılık İlçe müdürlüğü ekipleri, yeni eğitim öğretim döneminin başlaması dolayısıyla Çivril genelindeki okul kantinlerinde denetimler yaptı. Okul kantin ve yemekhanelerinde yapılan gıda güvenliği denetimlerinde ciddi bir olumsuzluğa rastlanmadı. Kantin işletmecilerine görülen eksikliklerin giderilmesi için gerekli uyarılarda bulunuldu.

Ekipte bulunan gıda mühendisi ve sağlık teknisyeni, hijyen ve gıda güvenliği kontrollerini yaparken, zabıta ekipleri de işyeri açma ve çalıştırma ruhsatı, fiyat tarifesinin uygunluğu, yasal mevzuata uygun olmayan yönler olup olmadığı açısından incelemelerini tamamladı.
Çivril’de okul kantinleri denetlendi

Detaylı bir şekilde, Çivril’de okul kantinleri denetlendi , DENİZLİ haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. DENİZLİ ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum