Cinayetten aranan şahıs JASAT ekiplerince yakalandı , KARS haberleri

Son Dakika KARS haberleri: Kars’ta hakkında 18 yıl kesinleşmiş hapis cezası bulunan şahıs, JASAT ekiplerince saklandığı yerde kıskıvrak yakalandı.

Cinayetten aranan şahıs JASAT ekiplerince yakalandı
, KARS haberleri
Editör: Derya Demir
25 Kasım 2022 - 11:50
Cinayetten aranan şahıs JASAT ekiplerince yakalandı , KARS haberleri, KARS İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Kars’ta hakkında 18 yıl kesinleşmiş hapis cezası bulunan şahıs, JASAT ekiplerince saklandığı yerde kıskıvrak yakalandı.
Kars İl Jandarma Komutanlığı Jandarma Suç Araştırma Timi (JASAT) ekiplerince yapılan istihbari çalışmalar neticesinde, hakkında kasten öldürme suçundan 18 yıl kesinleşmiş hapis cezası ile aranan bir kişi Kağızman sınırları içerisinde yapılan titiz planlama ve takip sonucunda kıskıvrak yakalanarak gözaltına alındı.
İlçe Jandarma Komutanlığı’na getirilen ve buradaki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen şahıs, çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine teslim edildi.
Konuyla ilgili olarak Kars Valiliği’nden yapılan yazılı açıklamada, “İl Jandarma Komutanlığı, asli vazifesi olan tüm vatandaşlarımızın emniyet ve huzuru ile asayişin temin ve muhafazasını sağlamak için sorumluluk sahasında faaliyetlerine kesintisiz olarak devam etmektedir” denildi.
Cinayetten aranan şahıs JASAT ekiplerince yakalandı

Detaylı bir şekilde, Cinayetten aranan şahıs JASAT ekiplerince yakalandı , KARS haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. KARS ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum