CHP'ye 80 bininci kadın üye

CHP'ye 80 bininci kadın üye, Gündem Haberleri.

CHP'ye 80 bininci kadın üye
Editör: 15Haber
19 Haziran 2022 - 16:06
CHP'ye 80 bininci kadın üye, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Samsun İl Kadın Kolu ’nun örgütlenme çalışmaları hakkında data aldı.

Kılıçdaroğlu, “Atatürk ’ün Cumhuriyet ’in temellerini attığı Samsun, Erzurum, Sivas ve Amasya ’da birinci parti olmalıyız. Cumhuriyet ’in 100. yılına girerken bu sorumlulukla hareket etmeliyiz. Bunun yolu da halka dokunmaktan geçiyor. Ev kadınlarına ve gençlere yoğunlaşın. Kabus bitecek, refah gelecek. Torpillilerin saltanatı sona erecek, hak edenin kazandığı bir harmoni gelecek. Saray ’ın iktidarı yerine halkın iktidarı kurulacak” dedi.

AMAÇ 100 BİN

CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Aylin Nazlıaka da 100 bin yeni kadın üye hedeflerine gelmek için örgütlenme çalışmalarını hızlandırdıklarını belirtti ve kapı kapı dolaşarak aile desteği sigortası projelerini anlattıklarını söyledi. Görüşmede Kadın Kolları Merkez Yürütme Kurulu Üyesi Füsun Sökmez, Samsun İl Kadın Kolları Başkanı Nazan Güneysu da yer aldı.

Kılıçdaroğlu kadar rozeti takılarak, partinin 80 bininci kadın üyesi olan ve daha önce AKP Samsun İl Teşkilatında çalışan Nazan Erol, “Tercih döneminde kapı kapı dolaşıp AKP ’ye oy istedim. Daha Sonra gördüm oysa parayla oy satın almaya çalışıyorlar. Gözümle görmesem inanmazdım. Acilen hakiki yuvamdayım ’ ’ dedi.

CHP'ye 80 bininci kadın üye, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. CHP'ye 80 bininci kadın üye haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum