CHP 'li Sezgin Tanrıkulu 'nun oğlu ve yeğeninin yaralandığı bıçaklı kavga kamerada

CHP ’li Sezgin Tanrıkulu ’nun oğlu ve yeğeninin yaralandığı bıçaklı kavga kamerada, Gündem Haberleri.

CHP 'li Sezgin Tanrıkulu 'nun oğlu ve yeğeninin yaralandığı bıçaklı kavga kamerada
Editör: 15Haber
22 Haziran 2022 - 10:08
CHP ’li Sezgin Tanrıkulu ’nun oğlu ve yeğeninin yaralandığı bıçaklı kavga kamerada, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Durum, geçtiğimiz pazar günü saat 01.00 sıralarında Beyoğlu Asmalı Mescit Mahallesi'nde meydana geldi. İddiaya kadar, semtteki bir pasajda yer alan iki lokanta işletmecisi arasında “müşteri kapma” sebebiyle ağız dalaşı çıktı. Tartışmanın büyüyerek kavgaya dönüşmesi üzerine lokanta sahibi Ali Ekber Y. ve diğer restoranın sahibi Bağımsızlık Savaş Tanrıkulu birbirine girdi. Kısa bir süre daha sonra taraflar birbirlerinden ayrıldı. Kavgayı duyan Ali Ekber Y.'nin tanıdıkları pasaja gelince aleyhinde tarafla aralarında tekrardan kavga çıktı.

Ortalığın karıştığı bıçaklı kavga kamerada

Ortalığın karıştığı kavgada CHP İstanbul Milletvekili Sezgin Tanrıkulu'nun oğlu Mitan Alican Tanrıkulu baldırından ve yeğeni Mehmet Cemal Tanrıkulu ise bacağından bıçakla hafif şekilde yaralandı. Olayın peşinde Tanrıkulu'nun yaralanan oğlu ve yeğeni kendi imkanlarıyla Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesine geçerek tedavi oldu. Yaşamsal tehlikeleri bulunmayan iki kuzen tedavilerinin arkasından taburcu edildi. Ortalığın karıştığı bıçaklı tartışma ise güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı.

Polisin gözaltına aldığı 7 şüpheli özgür bırakıldı

öte yandan, olayın ardından çalışma başlatan Beyoğlu İlçe Güvenlik Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekipleri, çevredeki emniyet kamera görüntülerini incelemeye alarak görgü şahitlerinin ifadesine başvurdu. Yapılan çalışmalar sonucunda Mehmet Cemal Tanrıkulu, Mitan Alican Tanrıkulu, Iftihar M., Bağımsızlık Savaş Tanrıkulu, Melik Fırat Tanrıkulu, Ali Ekber Y. ve Mustafa Y. ifadesi gücüne gitmek üzere emniyete götürüldü. Emniyette ifadeleri alınarak adli işlemleri yapılan 7 şüpheli, adli makamlarca serbest bırakıldı. Hem pasajda 21 Haziran'da 9 meslek yeri polis ve zabıta ekiplerince denetlendi. Denetlemeler sonucunda 3 meslek yeri mühürlenirken 4 meslek yerine "mühür fekki" nedeniyle operasyon yapıldı.

Doğan Can Cesur

 

 

CHP ’li Sezgin Tanrıkulu ’nun oğlu ve yeğeninin yaralandığı bıçaklı kavga kamerada, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. CHP ’li Sezgin Tanrıkulu ’nun oğlu ve yeğeninin yaralandığı bıçaklı kavga kamerada haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum