CHP'li Bulut'tan Kaftancıoğlu açıklaması: Bu karar tarihe kara bir leke olarak geçecek

CHP'li Bulut'tan Kaftancıoğlu açıklaması: Bu karar tarihe kara bir leke olarak geçecek, Gündem Haberleri.

CHP'li Bulut'tan Kaftancıoğlu açıklaması: Bu karar tarihe kara bir leke olarak geçecek
Editör: 15Haber
13 Mayıs 2022 - 14:09
CHP'li Bulut'tan Kaftancıoğlu açıklaması: Bu karar tarihe kara bir leke olarak geçecek, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

CHP Adana Milletvekili Burhanettin Bulut, TBMM Genel Kurulu ’nda yaptığı konuşmada, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu ’na ilgili Yargıtay kararına karşı çıktı. Yaşanan hukuksuzluklara AKP grubunun da itiraz etmesi gerektiğini gösteren Bulut, şöyle konuştu:

“KARA BİR KIR”

“AKP Grubu geldiği dönemlerde tekrar tekrar şunu söylüyordu: ‘Bu ülkede egemenlerin hukukunu kaldıralım. Hukuku kendi gücüyle var edelim, hukukun egemenliğini kuralım. ’ Fakat bugün geldiğimiz nokta itibarıyla, ülkede hukuk, saray hukuku olmuştur ve daha kötüsü, Genel Kurulda AKP Grubunun gücü de yetkileri de vesayet altına gücenmiş ve saraya teslim edilmiştir. Böyle bir ülkede yaşıyoruz acilen, organize bir musibet içerisindeyiz. Siyasi davalar ne hukukla ne vicdanla ölçülemez durumda; toplumun önüne, tarihe kara bir kir olarak geçecek.”

CHP'li Bulut'tan Kaftancıoğlu açıklaması: Bu karar tarihe kara bir leke olarak geçecek, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum