CHP'li belediye meclis üyesi partisinden istifa etti , BİLECİK haberleri

Son Dakika BİLECİK haberleri: Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Bilecik Belediye Meclis Üyesi Cabir Sağlam partisinden istifa ettiği açıklayarak, yoluna bağımsız olarak devam edeceği söyledi.

CHP'li belediye meclis üyesi partisinden istifa etti
, BİLECİK haberleri
Editör: Derya Demir
25 Ocak 2023 - 12:47
CHP’li belediye meclis üyesi partisinden istifa etti , BİLECİK haberleri, BİLECİK İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Bilecik Belediye Meclis Üyesi Cabir Sağlam partisinden istifa ettiği açıklayarak, yoluna bağımsız olarak devam edeceği söyledi.
Cabir yaptığı yazılı açıklamada, "Bilecik hizmet etme yolunda 2019 seçimlerinde büyük hayallerle yola çıkmış olduğum CHP parti üyeliğinden istifa ediyorum. Parti içi olumsuzluklar nedeni ile ayrımcılık ve kutuplaşma ya yol açtığı için meclis üyeliğim hiçe sayıldığından mücadelem bağımsız olarak devam edecektir" ifadelerine yer verdi.
CHP’li belediye meclis üyesi partisinden istifa etti

Detaylı bir şekilde, CHP’li belediye meclis üyesi partisinden istifa etti , BİLECİK haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. BİLECİK ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum