CHP'li belediye düğün salonu kirasını 1 TL yaptı

CHP'li belediye düğün salonu kirasını 1 TL yaptı, Gündem Haberleri.

CHP'li belediye düğün salonu kirasını 1 TL yaptı
Editör: 15Haber
12 Mayıs 2022 - 14:05
CHP'li belediye düğün salonu kirasını 1 TL yaptı, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Denizli ’de CHP ’li Merkezefendi Belediyesi Engelliler Haftası nedeniyle faaliyet gerçekleştirdi. Özel bireylerin katıldığı organizasyon belediyenin yeni hizmete açtığı Nergis Düğün Salonu ’nda yapıldı. Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan son dönemde düğün salonu kiralarının aileleri zorladığını belirterek özel bireyler için kira bedelini 1 lira yaptıklarını duyurdu.

Yeni salonda yaptıkları ilk toplantıda Engelsiz Hayat Akademisi kursiyerlerini ağırladıklarını söyleyen Doğan, “Biz sizleri çok seviyoruz. Bu anlamda yaşanabilir bir ilçe için, sizlerin hayatını kolaylaştırmak yerel yöneticilerin başlıca görevlerindendir. Bizler de bu noktada çoğu çalışma gerçekleştiriyoruz. Birçok etkinliği sizlerle birlikte yapıyoruz. Sizleri evden dahil etmemek, sosyal hayatın içine almak, aynı zamanda sizlerle birlikte yaşamış insanları, annenizi, babanızı ve kardeşlerinizi de hayata tutundurmak bizim için çok manâlı” diye konuştu.

‘SALON KİRASI 1 LİRA ’

Özel bireylerin mutlu olmasının kendilerine umut olduğunu söyleyen Doğan, “Size diğer taraftan müjdemiz var. Bu salonda düğün yapacak özel hemşerilerimiz salon kirası için yalnızca 1 lira verecek. Bizlerin belediyecilik anlayışı güya yok özde.

Yaşanan sıkıntılar da bunu gerektiriyor. Bizler sizlerin, hayatın her alanında yanındayız ve yanına olacağız. Sizlerin yüzündeki bu gülümseme bizlere de umut veriyor. Etkinliklerimize gelin, evlere hapsolmayın. Bu engelleri defalarca birlikte aşacağız. Hep birlikte el ele verip yol alacağız. Güzel ve dinç günlerde karşılaşmak dileğiyle” ifadelerini kullandı.

‘SÜRPRİZ EVLİLİK TEKLİFİ ’

Faaliyet sırasında Engelsiz Hayat Akademisi öğrencisi 35 yaşındaki Ramazan Aydınlatılmış, 39 yaşındaki kız arkadaşı Tuba Kuran ’a evlilik teklifinde bulundu. Kız arkadaşını arayan ve şarkı söyleyen Ramazan Aydınlatılmış, “Benzer çatı aşağıda mutlu ve mesut yaşamak için benimle evlenir misin? Tubacım seni fazla seviyorum. Benimle evlenir misin” dedi.

Duygu doymuş anlar yaşamış Tuba Kuran izdivaç teklifini, ‘Evet ’ diyerek kabul etti. Tuba Kuran ’ın teklifi kabul etmesinden sonradan salonda bulunanlar çifte alkışlarıyla eşlik etti.

CHP'li belediye düğün salonu kirasını 1 TL yaptı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum