CHP il başkanından AKP 'li Özkan 'a fotoğraflı yanıt

CHP il başkanından AKP ’li Özkan ’a fotoğraflı yanıt, Gündem Haberleri.

CHP il başkanından AKP 'li Özkan 'a fotoğraflı yanıt
Editör: 15Haber
11 Mayıs 2022 - 12:50
CHP il başkanından AKP ’li Özkan ’a fotoğraflı yanıt, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

AKP TBMM Grup Başkanvekili ve Denizli Milletvekili Cahit Özkan sosyal ağ hesabından Yeni Şafak gazetesinin dönemin CHP Genel Başkanı Deniz Baykal ’ın istifasını anlatan haberine ait bir görsel paylaştı.

‘Deniz Çekildi ’ başlıklı haber görselinin altına ise; “Bugün, kasetli terör örgütü FETÖ eliyle CHP ’nin tasarı edilişinin 12. sene dönümü. 10 Mayıs 2010 ’da kaset kumpası sonucu Deniz Baykal istifa etmek zorunda kaldı. O günden sonra FETÖ ve PKK ’nın dümen suyuna giren CHP, ülkemizin en manâlı milli emniyet sorunudur” ifadelerini kullandı.

‘ORDU EVİ ÖNÜNDEKİ AÇIKLAMA… ’

Özkan ’ın paylaşımına CHP ’den cevap gecikmedi. Denizli İl Başkanı Bülent Nuri Çavuşoğlu da Özkan ’ın Balyoz kumpası esnasında Hukukçular Derneği namına Fenerbahçe Orduevi önündeki basın açıklamasının görselini paylaştı. Çavuşoğlu paylaşıma yaptığı yorumda;

“Cahil cahil tavır. Terbiye nedir? Etik nedir? Utanma nedir? Bir insanın, başkasına laf etmeden önce kendi geçmişine bakması lazım. Fetöcülerin çalışma şeklini, neyi nasıl dizayn ettiklerini en iyi Fetöcüler bilir ama CHP ’yi dizayn etmeye kimsenin gücü yetmez.

Kedi ulaşamadığı ciğere murdar dermiş misali, FETÖ ’nün Balyoz kumpasında yargı katledilirken, basın bildirilerini ordu evi önünde okuyan Cahit Özkan; Kadir Topbaş, Melih Gökçek, Ahmet Edip Uğur neden görevlerinden istifa ettirildi? Sen önce bunun açıklamasını yap ve haddin olmayan işlere karışma” ifadelerini kullandı.

CHP il başkanından AKP ’li Özkan ’a fotoğraflı yanıt, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum