CHP, EYT'liler için alanlara iniyor

CHP, EYT'liler için alanlara iniyor, Konu ile ilgili CHP ’den yapılan yorumlama şöyle: “İktidarın havuz medyası her gün EYT müjdesi veriyor; iktidar yetkilileri “Sorunun çözümü için egzersiz başlattık” diyordu.

CHP, EYT'liler için alanlara iniyor
Editör: 15Haber
13 Ocak 2022 - 13:01
CHP, EYT'liler için alanlara iniyor,

Konu ile ilgili CHP ’den yapılan yorumlama şöyle:

“İktidarın havuz medyası her gün EYT müjdesi veriyor; iktidar yetkilileri “Sorunun çözümü için egzersiz başlattık” diyordu. Lakin en sonunda tekrar dönüp dolaşıp “Böyle bir gündemimiz, çalışmamız yok” deme cüretini gösteriyorlar.

EYT ’liler artık iktidarın yalanlarını kulak vermek istemiyor. EYT ’liler ekonomiye hasar verecek kişiler olarak amaç gösterilmeyi değil, gasp edilen emeklilik hakkını istiyor. Talepleri iktidar tarafından değil farzedilen ve toplumda niyet gösterilen EYT ’liler bu büyük adalet gaspına CHP iktidarında son verileceğini biliyor.

“HEMENCECIK SEÇİM, DERHAL SEÇİM”

Bir avuç yandaşına devletin hazinesini teslim edip EYT ’lilere ve halkına sırtını dönen Saray hükümeti ile Türkiye ’nin kaybedecek bir günü daha kalmamıştır!. Başta EYT olmak üzere bütün sosyal sorunların çözümü için hemen seçim, derhal seçim istiyoruz.

14 Ocak Cuma günü saat 14.00′ da Türkiye ’ nin 81 ilinde şehir merkezlerinde EYT mağduriyetine dur çağrıda bulunmak için alanlara çıkıyoruz. EYT basın açıklaması; Ankara ’da kamu meydanında, İstanbul ’da Şişhane meydanında, İzmir ’de ise saat kulesinde gerçekleştirilecek.”

Ankara ’da 14 Ocak Cuma günü saat 14.00 ’da yapılacak basın açıklamasında CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Emek Büroları Genel Koordinatörü Veli Ağbaba ’da yer alacak.

CHP, EYT'liler için alanlara iniyor, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum