evde masajmasaj istanbul

Cezaevinden izinli olarak çıktı, 3 farklı iş yerini soydu, Gündem Haberleri

Cezaevinden izinli olarak çıktı, 3 farklı iş yerini soydu, Sarıyer Köybaşı Caddesi ve Meserburnu Caddesi'nde 3 öbür iş yerinden toplam 2 adet bilgisayar ve 12 bin 630 lira para çalındı.

Cezaevinden izinli olarak çıktı, 3 farklı iş yerini soydu, Gündem Haberleri
Editör: 15Haber
12 Ekim 2021 - 22:41
Cezaevinden izinli olarak çıktı, 3 farklı iş yerini soydu,

Sarıyer Köybaşı Caddesi ve Meserburnu Caddesi'nde 3 öbür iş yerinden toplam 2 adet bilgisayar ve 12 bin 630 lira para çalındı. İş yeri sahipleri durumu fark ettikten daha sonra anında polise bildirdi. Gelen ihbar üstüne Sarıyer İlçe Güvenlik Müdürlüğü Asayiş Ofis Amirliği ekipleri geniş çaplı alıştırma başlattı. Sarıyer Polisi emniyet kameralarını inceleyerek şüphelinin önce eşkalini sonradan kimliğini saptama etti. Kimliği saptama edilen Serhat A.'nın daha önceden cezaevinde yattığı ve izinli olarak çıktığı belirlendi. Polis ekipleri yaptıkları çalışmaları sonucu şahsın izini sürerek Fatih'te bir otelde kaldığını saptama etti. Yapılan operasyon sonucunda yakalanan kişi gözaltına alındı. Emniyetteki işlemleri tamamlanan Serhat A. çıkarıldığı duruşma sonucu cezaevine gönderildi.

Hasan Zahid Ezim

Cezaevinden izinli olarak çıktı, 3 farklı iş yerini soydu, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum