Ceza yememek için polis ağabeyini aradı

Ceza yememek için polis ağabeyini aradı, Turgut Özal Bulvarı'nda ilçe emniyet müdürlüğüne yan trafik polisleri ilçede gösterişli egzoz ve vasıta cam filmi denetimi gerçekleştirdi.

Ceza yememek için polis ağabeyini aradı
Editör: 15Haber
14 Ocak 2022 - 10:44
Ceza yememek için polis ağabeyini aradı,

Turgut Özal Bulvarı'nda ilçe emniyet müdürlüğüne yan trafik polisleri ilçede gösterişli egzoz ve vasıta cam filmi denetimi gerçekleştirdi. Denetimde 01 AEP 387 plakalı araba sürücüsüne ehliyetsiz araç kullanmaktan 3 bin 674 TL yönetimsel para cezası uygularken 42 BUZ 90 plakalı otomobilin sürücüsüne egzozunun trafik kurallarına uymaması nedeni ile 1823 TL cezai operasyon uyguladı.

Trafik polisi araca binerek yaptığı denetimde araç egzozundan meydana çıkan sesin çevredeki vatandaşları rahatsız edecek düzeyde olduğunu sürücüye göstermesi üzerine şoför arabulucu yeni aldığını belirterek, polise cinayet yazmaması için dakikalarca dil döktü.

Sürücünün polis olduğunu söylediği ağabeyini telefonla arayıp trafik polisini konuşturma çalışması da ekiplerin telefon görüşmesini reddetmesi üstüne işe yaramadı. Denetimlerde bir aracında bagajından gösterişli egzoz çıkması da pes dedirtti.

Beril Solmuşgül
 

Ceza yememek için polis ağabeyini aradı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum