Ceza yememek için 'kalp hastasıyım' dedi

Ceza yememek için 'kalp hastasıyım' dedi, Vatandaşların huzuru ve trafik güvenliğinin sağlanması üzere Görgülü genelinde trafik denetimleri sakır sakır devam ederken, gerçekleştirilen denetimlerde trafik kurallarına uymayanlar ukubet yemekten kaçamadı. Bu kapsamda kalıp kaymak.

Ceza yememek için 'kalp hastasıyım' dedi
Editör: 15Haber
22 Ekim 2021 - 10:26
Ceza yememek için 'kalp hastasıyım' dedi,

Vatandaşların huzuru ve trafik güvenliğinin sağlanması üzere Görgülü genelinde trafik denetimleri sakır sakır devam ederken, gerçekleştirilen denetimlerde trafik kurallarına uymayanlar ukubet yemekten kaçamadı.

Bu kapsamda kalıp kaymakamlık Efeler'de gerçekleştirilen gidiş geliş denetimlerine takılan ayrımsız çoban ise ceza yememek amacıyla değme şeyi denedi. Emniyet kemeri takmadığı tespit edilen 09 KN 101 plakalı araç sürücüsü F.K., keyif sorunlarını gerekçe göstererek inanma kemeri takmadığını belirtti.

Ihtisas hastası olduğunu ve kemerin kendisini sıktığı için takamadığını ifade fail sürücü F.K., ceza yemekten kaçamazken, elindeki eşyalarını yere fırlatarak reaksiyon gösterdi.

“60 çevirici denetlendi”

Efeler'de trafiğin kısık olduğu mütenevvi bölgelerde denetimler gerçekleştiren trafik ekipleri, kısaca 4 saat süren denetimlerde 60 uzlaştırıcı denetledi. Reviş halinde cep telefonu sarmak, emniyet kemeri takmamak ve motosiklet kullanırken kask kullanmamak kabil kurallara uymadığı tespit edilen 41 şalter sürücüleri ise ceza yemekten kaçamadı. Yapılan 4 saatlik denetimlerde kurallara yöntemsiz sürücülere toplamda 10 bin 938 TL yönetsel nakdî ceza uygulandı.

Kasıt Iz
 

Ceza yememek için 'kalp hastasıyım' dedi, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum