Çeşme'de Reynmen rüzgarı esti

Ünlü şarkıcı Reynmen önceki gün Çeşme'de bir plajda hayranların önünde sahne aldı. Konser öncesi uzun kuyruklar oluşturan ve salonu dolduran Reynmen hayranları, tüm şarkıları sanatçıyla birlikte seslendirdi.

Çeşme'de Reynmen rüzgarı esti
Editör: Derya Demir
08 Ağustos 2022 - 16:43
Çeşme’de Reynmen rüzgarı esti, Anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Ünlü şarkıcı Reynmen önceki gün Çeşme'de bir plajda hayranların önünde sahne aldı. Konser öncesi uzun kuyruklar oluşturan ve salonu dolduran Reynmen hayranları, tüm şarkıları sanatçıyla birlikte seslendirdi.
Ünlü şarkıcı Reynmen dün öğle saatlerinde Çeşme'de bir plajda konser vermeye karar verdi. Büyük zorluklarla Çeşme'ye gelen Renymen, yolda yaşadığı sıkıntıları da sevenleriyle paylaştı. "Yoldayken ailemle bindiğim arabanın lastiği patladı. Artık herşey yolunda, birlikte eğlenme zamanı" diyerek konserine başlayan Reynmen, izleyenleri enerjisiyle büyüledi. Sahnede. Genç sanatçı, dev bir koro eşliğinde ilk şarkısı 'Derdim Olsun'u dinleyicilerle buluşturduktan sonra ilk sahneyi sahnelediği plajda dinleyicileriyle buluşmasının kendisini çok duygulandırdığını söyledi.

Dört kez kendini havaya uçurdu
Tüm şarkıları hit olan Reynmen, 'Ela', 'Derdim Olsun', 'Leila', 'Bonita', 'Melek', 'Yalan', 'Aşkım' ve 'Pare' şarkılarını seslendirdi ve n söylemedi. Molalarda dinleyicileriyle sohbet etmeyi ihmal eder. . Şarkılarını büyük bir katılım ve coşkuyla seslendiren Reynmen, yoğun alkış ve ilginin olduğu şarkısında, "Sahnemiz bitti ama şimdi gidersem bana çok kızacaksınız. Bu güzellikten ayrılmaya hiç niyetim yok. . Neyse." Dinleyicilerine büyük bir enerjiyle gitmelerini söyledikten sonra dört kez ses getiren Reynmen, bazı şarkılarını acapella'da seslendirdi.

Seyircisini bu sefer kendi kendine çekti.
Konserin başından sonuna kadar telefonlarıyla döndüklerini gören Reynmen, bu kez yeni nesil 360 derecelik kamerayı alıp filme aldı. "Sen beni hep vuruyorsun, ben de seni vurarak o anı yakalamak istedim. Geçen her saniyenin provası yok. Eller yukarı, eğlenmek için buradayız. Herkese ateş ediyorum, iyi eğlenceler. birlikte" dedi ve bu sefer hayranlarını gördü. Seyircisiyle kurduğu iletişimle herkesi kendine hayran bırakan Reynmen, kendisine teşekkür ederek sahneyi bitirdi.
Çeşme’de Reynmen rüzgarı esti

Detaylı bir şekilde, Çeşme’de Reynmen rüzgarı esti başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. Benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum