Çerkezköylü gazilerden TBMM'ye ziyaret

Çerkezköylü gazilerden TBMM'ye ziyaret, Türkiye Muharip Gaziler Derneği Çerkezköy heyeti, Tbmm Başkanı Mustafa Şentop'un daveti üstüne Meclis'i ziyaret etti.TBMM'ye gelen 46 şahsiyet heyet, TBMM Genel Sekreteri Mehmet Ali Kumbuzoğlu kadar ağırlandı.

Çerkezköylü gazilerden TBMM'ye ziyaret
Editör: 15Haber
12 Kasım 2021 - 03:36
Çerkezköylü gazilerden TBMM'ye ziyaret,

Türkiye Muharip Gaziler Derneği Çerkezköy heyeti, Tbmm Başkanı Mustafa Şentop'un daveti üstüne Meclis'i ziyaret etti.

TBMM'ye gelen 46 şahsiyet heyet, TBMM Genel Sekreteri Mehmet Ali Kumbuzoğlu kadar ağırlandı. Rehber eşliğinde Meclis'i gezen heyet, Genel Komite Salonu'nu da ziyaret etti.

Türkiye Muharip Gaziler Derneği Çerkezköy Temsilcisi Hasan Hüseyin Yarlıgan, "TBMM Başkanımız Sayın Mustafa Şentop'un misafiri olarak Meclis'teydik. Gazi Meclisimizde elde etmek bizim için büyük bir onur. Başta Sayın Meclis Başkanımıza ve bizleri ağırlayan TBMM Genel Sekreteri Sayın Mehmet Ali Kumbuzoğlu ile AK Parti Tekirdağ Milletvekilimiz Sayın Çiğdem Koncagül'e teşekkür ediyoruz." dedi.Çerkezköylü gazilerden TBMM'ye ziyaret

Çerkezköylü gazilerden TBMM'ye ziyaretÇerkezköylü gazilerden TBMM'ye ziyaretÇerkezköylü gazilerden TBMM'ye ziyaretÇerkezköylü gazilerden TBMM'ye ziyaret

Çerkezköylü gazilerden TBMM'ye ziyaret, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum