Çekmeköy 'de banyo batarya hırsızlığı kamerada

Çekmeköy ’de banyo batarya hırsızlığı kamerada, Çekmeköy İlçe Güvenlik Müdürlüğü görevlileri geçtiğimiz günlerde saat 08.30 sıralarında Çekmeköy Kirazlıdere Mahallesinde bulunan bir iş yerinden 200 adet banyo bataryasının çalınması üzerine alıştırma başlattı.

Çekmeköy 'de banyo batarya hırsızlığı kamerada
Editör: 15Haber
18 Kasım 2021 - 11:20
Çekmeköy ’de banyo batarya hırsızlığı kamerada,

Çekmeköy İlçe Güvenlik Müdürlüğü görevlileri geçtiğimiz günlerde saat 08.30 sıralarında Çekmeköy Kirazlıdere Mahallesinde bulunan bir iş yerinden 200 adet banyo bataryasının çalınması üzerine alıştırma başlattı. Emniyet kamera görüntülerinin incelenmesi sonucu olayın araçla iş yeri önüne gelen 3 şahıs kadar gerçekleştirildiği belirlendi. Araç plaka bilgisi üzerinden yapılan araştırmalar neticesinde olayda kullanılan aracın kiralık olduğu saptandı.

Çalışmaların devamında olayı gerçekleştirdikleri saptama edilen İ.T, E.L. ve Ö.T. isimli şahıslar Yenidoğan Mahallesi Akın Caddesinde adresi tespit edilen vasıta kiralama şirketinde yakalanarak gözaltına alındı. Yapılan araştırmalarda şüphelilerin suç eşyalarını Merve Mahallesinde yer alan ve hurdacı olarak faaliyet belirten bir iş yerine 4 bin 605 TL karşılığında sattıkları belirlendi. İş yeri sorumlusu C.A. isimli kişi da çalışmaların devamında yakalandı. Banyo bataryası çalan şahısların yapılan sorgulamasında hırsızlık suçundan suç kayıtlarının olduğu tespit edildi. Yakalanan şüphelilerden C.A. isimli kişi hakkında “kabahat eşyası satın alma” suçundan adli işlem yapıldı. Hırsızlardan İ.T, E.L. ve Ö.T. isimli şahıslar ise meslek yerinden hırsızlık suçundan sevk edildiği adli makamlarca tutuklandı.

Sevgi Canpolat
 

Çekmeköy ’de banyo batarya hırsızlığı kamerada, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum