Cayman Adaları bayraklı Türkiye yapımı yat Fethiye'ye geldi , MUĞLA haberleri

Son Dakika MUĞLA haberleri: Muğla’nın Fethiye ilçesine Cayman Adaları bayraklı Türkiye yapımı 85 metre uzunluğundaki "Victoria" isimli yat geldi.

Cayman Adaları bayraklı Türkiye yapımı yat Fethiye'ye geldi
, MUĞLA haberleri
Editör: Derya Demir
23 Kasım 2022 - 19:38
Cayman Adaları bayraklı Türkiye yapımı yat Fethiye’ye geldi , MUĞLA haberleri, MUĞLA İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Muğla’nın Fethiye ilçesine Cayman Adaları bayraklı Türkiye yapımı 85 metre uzunluğundaki "Victoria" isimli yat geldi.

Cayman Adaları bayraklı 85 metre uzunluğunda ve 14 metre genişliğindeki mega yatta beach club, yüzme havuzu, fitness center, hamam, sauna, kuaför salonu, çocuk oyun alanı, sinema salonu, üç seyir terası ile helikopter pisti yer alıyor. Üzerinde 13 metrelik bir katamaran, 12 metrelik bir spor tekne de bulunan mega yatta, 11 kamarada 20 misafir ağırlanabiliyor. Türkiye’de üretilen en büyük yat unvanına sahip olma özelliğini taşıyan mega yatın yakıt ikmalinin ardından limandan ayrılacağı öğrenildi.
Cayman Adaları bayraklı Türkiye yapımı yat Fethiye’ye geldi
Cayman Adaları bayraklı Türkiye yapımı yat Fethiye’ye geldi
Cayman Adaları bayraklı Türkiye yapımı yat Fethiye’ye geldi

Detaylı bir şekilde, Cayman Adaları bayraklı Türkiye yapımı yat Fethiye’ye geldi , MUĞLA haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. MUĞLA ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum