"Çaykur Rizespor'un layık olduğu yer Süper Lig"

"Çaykur Rizespor'un layık olduğu yer Süper Lig", Spor Haberleri.

"Çaykur Rizespor'un layık olduğu yer Süper Lig"
Editör: 15Haber
23 Haziran 2022 - 20:44
"Çaykur Rizespor'un layık olduğu yer Süper Lig", Spor Haberleri. İşte o detaylar;

Spor Toto 1 ’inci Lig ekiplerinden Çaykur Rizespor, yeni sezon için hazırlıklarına bugün yaptığı antrenmanla başladı. 

Mehmet Cengiz Sosyal Tesisleri ’nde top başı yapan yeşil-mavili takım, 1 Temmuz ’a kadar çalışmalarına Rize ’de devam edecek, arkasından Erzurum kampına gidecek.

Teknik direktör Bülent Korkmaz, antrenman öncesinde yaptığı açıklamada, kongrelerin haziran ayında yapılmasının hatalı olduğunu vurgulayarak, "Geçen sezon yapılan yanlışları, hataları tekrarlamamak adına, biz bu sene sezon başını planladık, programladık. Benim naçizane fikrim, niye kongreler haziran sonunda oluyor anlayabilmiş değilim. Geçen yıl Tahir başkanın başına geldi, bu sene yeni başkanın başına geliyor. Mayıs sonunda olsa cümbür cemaat işini ve organizasyonu daha dar yapar. Kongre haziran sonunda olunca o planlamayı ve organizasyonu başkanlar yapamıyor ve ister istemez, bir takım şeyler geç kalıyor. Geçen yıl yapılan yanlışlar planlamalar, antrenman olsun, taktik, aktarma, alternatif oyuncular olsun, bunları tekrarlamamak namına biz lig bitmeden 2 hafta önce her şeyi planladık, programladık. Mevkisine oyuncusuna dek planladık ama bu kongre sürecinden dolayı bu oluşamadı. Dün de bugün de oyuncularla ve mevkilerle ilgili toplantımızı yaptık. Verdiğimiz rapor doğrultusunda bugünden itibaren girişimlerde bulunacaklar. İnşallah en kısa vakit içerisinde bu transferler hallolacak. 1 Temmuz ’a değin buradayız. Sonra Erzurum'a kampa gideceğiz. Umarım o 1 haftalık süreçte transferler yetişir. O süre her şey daha kuytu ve daha iyi olur. Her mevki için oyuncu verdik, yerli oyuncular üstünde daha fazla duruyoruz” dedi.

Yeni başkan İbrahim Turgut ile hoş bir röportaj yaptıklarını söyleyen Korkmaz, “Rizespor'un değer olduğu yer Süper Lig. Bizim amacımız da bu. Tekrar buraya çıkmak için hazırlıklarımızı planlamalarımızı yaptık inşallah transferleri bir an önce yetiştirecekler” ifadelerini kullandı. 

"Çaykur Rizespor'un layık olduğu yer Süper Lig", başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. "Çaykur Rizespor'un layık olduğu yer Süper Lig" haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum