Çaykur Rizespor 'da İbrahim Turgut adaylığını açıkladı

Çaykur Rizespor ’da İbrahim Turgut adaylığını açıkladı, Spor Haberleri.

Çaykur Rizespor 'da İbrahim Turgut adaylığını açıkladı
Editör: 15Haber
19 Haziran 2022 - 15:47
Çaykur Rizespor ’da İbrahim Turgut adaylığını açıkladı, Spor Haberleri. İşte o detaylar;

Spor Toto 1 ’inci Lig ekiplerinden Çaykur Rizespor ’da yarın İsmail Kahraman Kültür Merkezi'nde gerçekleşecek olan 92'nci Mucizevi Genel Komite Toplantısı öncesi meslek insanı İbrahim Turgut başkanlık adaylığını yaptığı yazılı açıklamayla duyurdu. 

Rize'ye spor alanında da katkı sunabilmek için başkanlığa talip olduğunu ifade eden İbrahim Turgut, "Yaptığım istişare ve görüşmeler neticesinde hizmet etmekten onur duyduğum şehrime, spor alanında da katkı sunabilmek amacıyla çok saygın bir göreve talip oldum. Genel Kurulumuzun uygun görmeleri durumunda 20 Haziran Pazartesi günü her saniyesini büyük bir sorumlulukla üstleneceğim mücadeleye başlıyorum. Yalnızca Rize ve ülke genelinde yok dünyanın farklı yerlerinde yaşayan hemşerilerimizi ve camiamıza bedel verenleri en iyi şekilde temsilcilik yapabilmek, onların gurur duymalarını sağlayabilmek için çok çalışacağız. paha biçilmez yol arkadaşlarımla birlikte aldığımız sorumluluğun bilincini her koşulda taşıyacağımızdan şüpheniz olmasın" ifadelerini kullandı.

"BEKLENTİLERİNİZİ BİLİYORUZ"

Her Tarafta Süper Lig ’e yükselmek ve burada kalıcı almak için tüm planlarını başarıyla uygulayacaklarını söyleyen Turgut, "Beklentilerinizi biliyoruz, camiamızın hak ettiği başarılara ulaşabilmesi için kararlılık, azim ve büyük bir tutkuyla ödev yapacağımızdan şüpheniz olmasın. Bitmiş Süper Lig ’e gelmek ve daimi edebilmek için gerekli bütün planlamalarımızı başarıyla uygulayacağımızı bilmenizi istiyoruz. Her koşulda gönlü memleketinde olan ve başarılı olması için mücadele sarf eden saygın büyüklerim, yeşil mavili sevda için dertlenen sevgili taraftarlarımız, her alanda misal bir dayanışma ve çaba sergileyerek çalışacağımıza dair söz veriyor, bizi bekleyen zorlukları sizlerin desteğiyle aşacağımıza inanıyoruz" dedi.

Çaykur Rizespor ’da İbrahim Turgut adaylığını açıkladı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Çaykur Rizespor ’da İbrahim Turgut adaylığını açıkladı haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum