Çayda akıntıya kapılan sağlıkçıyı arama çalışmaları 9'uncu gününde

Çayda akıntıya kapılan sağlıkçıyı arama çalışmaları 9'uncu gününde, Gündem Haberleri.

Çayda akıntıya kapılan sağlıkçıyı arama çalışmaları 9'uncu gününde
Editör: 15Haber
19 Haziran 2022 - 14:33
Çayda akıntıya kapılan sağlıkçıyı arama çalışmaları 9'uncu gününde, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

İlçenin Beğendik beldesi yakınlarında piknik yaptığı sırada ayağı kayarak Müküs Çayı'na düşen hemşire Halime Timurtaş'ı kurtarmak için suya giren ve akıntıya kapılan Eyüp Güneş'in bulunması için Beğendik beldesinde aramalar sürüyor.

Bölgedeki arama kurtarma çalışmalarına Jandarma Arama Kurtarma (JAK) Timleri ile Polis Arama Kurtarma (TEMIZ) Timlerinin yanı sıra UMKE, jandarma ve emniyet korucularından oluşan 132 görevli katılıyor.

9. gününde sabahın erken saatlerinde başlayan arama kurtarma çalışmaları Müküs Çayı her tarafında rafting botları ve insansız hava araçları ile ayrıca karadan ayrıca sudan hem de havadan sürdürülüyor.

Selami Deniz
 

Çayda akıntıya kapılan sağlıkçıyı arama çalışmaları 9'uncu gününde, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Çayda akıntıya kapılan sağlıkçıyı arama çalışmaları 9'uncu gününde haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum