Çavuşoğlu, Tacikistan ve İsveç Dışişleri Bakanlarıyla görüştü , NEW YORK haberleri

Son Dakika NEW YORK haberleri: Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Tacikistan Dışişleri Bakanı Sirojiddin Muhriddin ve İsveç Dışişleri Bakanı Ann Linde ile görüştü.

Çavuşoğlu, Tacikistan ve İsveç Dışişleri Bakanlarıyla görüştü
, NEW YORK haberleri
Editör: Derya Demir
23 Eylül 2022 - 22:08
Çavuşoğlu, Tacikistan ve İsveç Dışişleri Bakanlarıyla görüştü , NEW YORK haberleri, NEW YORK İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Tacikistan Dışişleri Bakanı Sirojiddin Muhriddin ve İsveç Dışişleri Bakanı Ann Linde ile görüştü.
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Birleşmiş Milletler 77. Genel Kurulu’na katılmak için geldiği ABD’nin New York kentinde temaslarına devam ediyor. Çavuşoğlu, New York’taki Türkevi’nde Tacikistan Dışişleri Bakanı Sirojiddin Muhriddin ve İsveç Dışişleri Bakanı Ann Linde ile bir araya geldi.
Çavuşoğlu, Tacikistan ve İsveç Dışişleri Bakanlarıyla görüştü
Çavuşoğlu, Tacikistan ve İsveç Dışişleri Bakanlarıyla görüştü

Detaylı bir şekilde, Çavuşoğlu, Tacikistan ve İsveç Dışişleri Bakanlarıyla görüştü , NEW YORK haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. NEW YORK ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum