Çavuşoğlu, Kuzey Makedonya, Nikaragua ve Venezuelalı mevkidaşlarıyla görüştü , NEW YORK haberleri

Son Dakika NEW YORK haberleri: Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Kuzey Makedonya Dışişleri Bakanı Bujar Osmani, Nikaragua Dışişleri Bakanı Denis Moncada Colindres ve Venezuela Dışişleri Bakanı Carlos R. Fara Tortosa ile görüştü.

Çavuşoğlu, Kuzey Makedonya, Nikaragua ve Venezuelalı mevkidaşlarıyla görüştü
, NEW YORK haberleri
Editör: Derya Demir
23 Eylül 2022 - 19:07
Çavuşoğlu, Kuzey Makedonya, Nikaragua ve Venezuelalı mevkidaşlarıyla görüştü , NEW YORK haberleri, NEW YORK İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Kuzey Makedonya Dışişleri Bakanı Bujar Osmani, Nikaragua Dışişleri Bakanı Denis Moncada Colindres ve Venezuela Dışişleri Bakanı Carlos R. Fara Tortosa ile görüştü.
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Birleşmiş Milletler 77. Genel Kurulu’na katılmak için geldiği ABD’nin New York kentinde temaslarına devam ediyor. Çavuşoğlu, New York’taki Türkevi’nde Kuzey Makedonya Dışişleri Bakanı Bujar Osmani, Nikaragua Dışişleri Bakanı Denis Moncada Colindres ve Venezuela Dışişleri Bakanı Carlos R. Fara Tortosa ile bir araya geldi.

Detaylı bir şekilde, Çavuşoğlu, Kuzey Makedonya, Nikaragua ve Venezuelalı mevkidaşlarıyla görüştü , NEW YORK haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. NEW YORK ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum