Canlı yayında gergin anlar! Sakinliğiyle tanınan Temel Karamollaoğlu'nu çileden çıkaran soru

Canlı yayında gergin anlar! Sakinliğiyle tanınan Temel Karamollaoğlu'nu çileden çıkaran soru, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu'nun önceki gün Haber Global ekranlarında katıldığı programda acayip anlar yaşandı.

Canlı yayında gergin anlar! Sakinliğiyle tanınan Temel Karamollaoğlu'nu çileden çıkaran soru
Editör: 15Haber
20 Kasım 2021 - 18:59
Canlı yayında gergin anlar! Sakinliğiyle tanınan Temel Karamollaoğlu'nu çileden çıkaran soru,

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu'nun önceki gün Haber Global ekranlarında katıldığı programda acayip anlar yaşandı. Çoğunlukla yayınlardaki sakin üslubu ile tanınan Karamollaoğlu, gelen bir soru üzerine sinirlerine başat olamadı.

"APAR TOPAR MI KARAR VERECEKSİNİZ?"

Muhalefetin sürekli gündeme getirdiği erken seçim konusunun konuşulduğu sırada Yeni Akit Gazetesi yazarı Yakışıklı'nın "Erken seçim kararı alındığı süre da 3 ay içinde adayınız kim olacak sorusu akla geliyor. Apar topar mı karar vereceksiniz?" sorusu canlı yayında tansiyonu yükseltti.

"NE ÇAĞIRMAK APAR TOPAR"

Erken seçimin yapılmasının faydalı olacağını lakin bu kararı Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın vereceğini bildiren Saadet Partisi lideri Karamollaoğlu "Karar verilmeden niçin bunun üzerine durulsun ancak. Ne çağirmak apar topar. Benim anladığım istiyor ki AK Parti, 'Bugünden adayınızı çıkarın. Seçime değin ben onun iflahını keserim' diyor" ifadelerini kullandı.

Bunun üzerine Yakışıklı da "Yıpranır diyorsunuz yani. Peki, 20 yıldır Cumhurbaşkanı Erdoğan en gözde aday olarak yıpranmıyor da sizin adayınız niçin 3 ayda yıpranıyor? Efendim, siz yıpranacak bir namzet mı göstereceksiniz?" diye sordu. Karamollaoğlu ise bu soruya "Erdoğan gözde ligden düştü gibi görünüyor" cevabını verdi.

KARAMOLLAOĞLU: BU ANLAMSIZ BİR MÜZAKARE

Yakışıklı'nın sözleri üzerine sinirlendiği görülen Saadet Partisi lideri, kelimeleri söylerken dili dolaşarak "Derhal bu böylece abes bir görüşme fakat. Biz olmayan bir meselenin üstünde us yürütüyoruz. Bu anlamsiz bir meslek. Değil ancak bir aday hemen şimdi. Dur bakalım. Bu mesele niye bu değin ilgilendiriyor. Bırakın onlar düşünsün. Sen niye bu dek yoruluyorsun." diye konuştu.

Tüm seçim sonuçları için tıklayın İl ve ilçelere ait tüm geçmiş tercih sonuçları.

Haberler.com - Son Dakika Haberleri

Canlı yayında gergin anlar! Sakinliğiyle tanınan Temel Karamollaoğlu'nu çileden çıkaran soru, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum