Canlı yayına Ersan Şen ve AK Partili Birinci'nin "görevden alma" tartışması damga vurdu: Alışacaksınız

Canlı yayına Ersan Şen ve AK Partili Birinci'nin "görevden alma" tartışması damga vurdu: Alışacaksınız, Haber Türk ekranlarında yayınlanan Uzun Uzadıya adlı programda, canice hukukçusu Prof.

Canlı yayına Ersan Şen ve AK Partili Birinci'nin "görevden alma" tartışması damga vurdu: Alışacaksınız
Editör: 15Haber
20 Kasım 2021 - 13:55
Canlı yayına Ersan Şen ve AK Partili Birinci'nin "görevden alma" tartışması damga vurdu: Alışacaksınız,

Haber Türk ekranlarında yayınlanan Uzun Uzadıya adlı programda, canice hukukçusu Prof. Dr. Ersan Şen, AK Parti MKYK üyesi Mücahit Birinci aralarında görevden alma tartışması yaşandı.

STÜDYODA GERGİN ANLAR

Merkez Bankası eski Başkanı Naci Ağbal'ın görevden alınması gündeme gelince stüdyoda gerginlik çıktı. Ersan Şen'in "Naci Ağbal gibi bir insanı, Merkez Bankası Başkanlığına getirip de sabahın 4'ünde niye görevden alıyorsunuz, gerekçesi ne dost. Ne yaptı bu adam?" sözlerine AK Partili Birinci, "Anayasal yetkisi var." yanıtını verdi.

Canlı yayına Ersan Şen ve AK Partili Birinci'nin 'görevden alma' tartışması damga vurdu: Alışacaksınız

"HİÇBİR ŞEYE ALIŞMAYACAĞIZ"

Bu yanıtın üzerine Neşeli, "Hiçbir şekilde hukuk devletinde 'anayasal yetkisi vardır' diyerek işin içinden kurtulamazsınız. Çünkü o anayasal yetkinin kullanılmasının maliyeti bize." ifadelerini kullandı. Birinci'nin "Alışacaksınız, alışacaksınız" yanıtına ise Neşelendirici, "Hayır hiçbir şeye alışmayacağız" dedi.

Euro kuru ne değin? Euro kaç TL? Euro alış ve satmak fiyatları için tıklayın. Dolar kuru ne dek? Dolar kaç TL? Dolar alış ve satmak fiyatları için tıklayın. Altın fiyatları için tıklayın. Gram altın ne değin? Çeyrek altın ne dek?

Haberler.com - Son Dakika Haberleri

Canlı yayına Ersan Şen ve AK Partili Birinci'nin "görevden alma" tartışması damga vurdu: Alışacaksınız, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum