Çankırı'da kaçak sigara operasyonu: Çok sayıda makaron ele geçirildi , KASTAMONU haberleri

Son Dakika KASTAMONU haberleri: Çankırı’da jandarma ekipleri tarafından bir evde yapılan aramalarda, binlerce adet makaron ve kaçak tütün ele geçirildi.

Çankırı'da kaçak sigara operasyonu: Çok sayıda makaron ele geçirildi
, KASTAMONU haberleri
Editör: Derya Demir
23 Eylül 2022 - 10:53
Çankırı’da kaçak sigara operasyonu: Çok sayıda makaron ele geçirildi , KASTAMONU haberleri, KASTAMONU İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Çankırı’da jandarma ekipleri tarafından bir evde yapılan aramalarda, binlerce adet makaron ve kaçak tütün ele geçirildi.
Edinilen bilgiye göre, Çankırı İl Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından kaçakçılıkla mücadele çalışmaları neticesinde, bir şüpheli şahsın evinde arama yapıldı. Yapılan aramalarda 1 adet sigara doldurma makinesi, 67 bin 800 adet kaçak makaron, 2 bin 740 adet satışa hazır vaziyette dolu makaron, 32 kilogram kaçak tütün, 327 adet kaçak puro ele geçirildi.
Olayla ilgili şüpheli şahıs hakkında adli işlem yapıldı.
Çankırı’da kaçak sigara operasyonu: Çok sayıda makaron ele geçirildi

Detaylı bir şekilde, Çankırı’da kaçak sigara operasyonu: Çok sayıda makaron ele geçirildi , KASTAMONU haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. KASTAMONU ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum