Canik'te 'Regaib Kandili Özel Programı' , SAMSUN haberleri

Son Dakika SAMSUN haberleri: Canik Belediyesi, ilçede ‘Regaib Kandili Özel Programı’ düzenliyor.

Canik'te 'Regaib Kandili Özel Programı'
, SAMSUN haberleri
Editör: Derya Demir
25 Ocak 2023 - 16:37
Canik’te ’Regaib Kandili Özel Programı’ , SAMSUN haberleri, SAMSUN İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Canik Belediyesi, ilçede ‘Regaib Kandili Özel Programı’ düzenliyor.
Canik Belediyesi tarafından ilçede düzenlenecek Regaib Kandili Özel Programı’nda binlerce vatandaş Regaib Kandili’nin manevi atmosferinde bir araya gelecek. Kur’an-ı Kerim tilaveti, Mevlid-i Şerif ve ilahilerle ilçede idrak edilecek olan Regaib Kandili Özel Programı 26 Ocak Perşembe günü saat 18.00’de Canik Merkez Camisi’nde gerçekleşecek.

Canik’te kandil coşkusu yaşanacak
Canik Belediyesi’nin Canik Merkez Camisi’nde düzenleyeceği Regaib Kandili Özel Programı’nda vatandaşlar Regaib Kandili’nin manevi ikliminde buluşacak. Programda Kur’an-ı Kerim tilavetinde bulunacak olan 15 Temmuz Ömer Halis Demir Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri, Mevlid-i Şerif ve ilahiler seslendirecek. Dualarla, ilahilerle Regaib Kandili’nin coşkuyla kutlanacağı programda Canik Belediyesi ikramlarda bulunacak.
Canik’te ’Regaib Kandili Özel Programı’
Canik’te ’Regaib Kandili Özel Programı’

Detaylı bir şekilde, Canik’te ’Regaib Kandili Özel Programı’ , SAMSUN haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. SAMSUN ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum