Canice öldürülen kadının kimliği tespit edildi

Canice öldürülen kadının kimliği tespit edildi, Olay, öğle saatlerine dürüst Gaziantep'in Şehitkamil ilçesi Belkıs Mahallesinde meydana geldi.

Canice öldürülen kadının kimliği tespit edildi
Editör: 15Haber
16 Kasım 2021 - 17:22
Canice öldürülen kadının kimliği tespit edildi,

Olay, öğle saatlerine dürüst Gaziantep'in Şehitkamil ilçesi Belkıs Mahallesinde meydana geldi. İddiaya kadar, manâsız bir arazide yerde sözde çıplak şekilde yatan bir kadın gören vatandaşlar, durumu 112 Acele Afiyet ve polis ekiplerine bildirdi. İhbarın gerisinde bölgeye çok sayıda polis ekibi ile afiyet ekibi sevk edildi.

Boğazı kesilmiş, vücudu her zaman bıçaklanmış

Durum yerine gelen sağlık ekipleri, yaptıkları incelemede yerde yatan kadının boğazının kesildiğini ve vücudunun böylece fazla yerinden her zaman bıçaklanarak hayatını kaybettiğini belirledi. Yapılan incelemenin gerisinde hayatını kaybeden kadının 41 yaşındaki Nesli Kaya olduğu saptandı. Hayatını kaybeden şanssız kadının cansız bedeni Gaziantep Adli Tıp Kurumunda yapılan işlemlerinin gerisinde defnedilmek üzere yakınlarına teslim edilirken, talihsiz kadının ablası Aslı Kaya, yaşananlara isyan ederek katil zanlısı ya da zanlılarının bulunmasını istedi.

"Kardeşimin boğazını kesmişler, karnına bıçakları saplayarak delik deşik etmişler"

Yaşananlara ayaklanma eden abla Aslı Kaya, "Kardeşimin boğazını kesmişler, karnına bıçakları saplayarak delik deşik etmişler. Beraber yaşadığı bir kişi vardı, o yapmış olabilir. O şahsın kardeşi bize hep Neslihan'ı alın götürün yoksa öldürürüz diyordu. Öldürür, cesedini manâsız bir araziye atarız diyorlardı. Öldürdüler, kardeşimi paramparça ettiler. Bacım evliydi, 2 tane çocuğu vardı. İki yıl önce eşinden ayrıldı. daha sonra Gaziantep otogarında bir takım şahıslarla tanıştı ve ne olduysa ondan sonra oldu. Bu şahıslar bacımı sıcacık bırakmadılar, her türlü kötülüğe alıştırdılar. Daha önceden de cefa etmiş, yüzünü, gözünü morartmış, bacağına tornavida sokmuşlar. O katillerin bulunmasını istiyorum, bacıma bunları yapanların cezalandırılmasını istiyorum. Kadınlar ölüyor, aileleri de böyle haykırıyor. Bu işe çözüm bulunsun. Bacımın cenazesini Nurdağı ilçesine götüreceğiz, babamın yanına defnedeceğiz. En son bir hafta önce aradı beni, iyi değilim dedi" diye konuştu.

Cenaze aileye teslim edildi

Öldürülen kadının cansız bedeni Gaziantep Adli Tıp Kurumunda yapılan otopsi işlemlerinin ardındaki defnedilmek üzere yakınlarına teslim edildi. Cenazeyi teslim alan abla Aslı Kaya'nın feryadı yürekleri sızlattı. Cenazenin Gaziantep'in Nurdağı ilçesi kırsal Hisar Mahallesinde defnedileceği öğrenildi.

Katil zanlısı ya da zanlılarını bulmak için alıştırma sürüyor

öte taraftan, olayın peşinde cinayet zanlısı ya da zanlılarını bulmak için Gaziantep Güvenlik Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Ofis ekiplerince başlatılan geniş çaplı soruşturma ve araştırmanın sürdüğü öğrenildi.

Said Vakkas Yağcı
 

Canice öldürülen kadının kimliği tespit edildi, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum