Canan Kaftancıoğlu, ilçe başkanını yalancı çıkardı

Canan Kaftancıoğlu, ilçe başkanını yalancı çıkardı, Kaftancıoğlu, suçu kaymakamlık başkanına attı.

Canan Kaftancıoğlu, ilçe başkanını yalancı çıkardı
Editör: 15Haber
22 Ekim 2021 - 00:04
Canan Kaftancıoğlu, ilçe başkanını yalancı çıkardı,

Kaftancıoğlu, suçu kaymakamlık başkanına attı. İletişim Başkanı Altun'un evini fotoğraflanmasıyla ilişkin hakim karşısına çıkan Kaftancıoğlu, “Fotoğrafı Kaftancıoğlu'na gönderip hikmet verdim” diyen Özçağdaş'ı yalanladı.

Fahrettin Altun'un evinin fotoğraflarının çekilmesiyle ilgili soruşturma Fahrettin Altun'un evinin fotoğraflarının çekilmesiyle ilişkin sormaca

İletişim Başkanı Fahrettin Altun'un evinin fotoğraflarının çekilmesine ilişik 10.5 yıla kadar hapsi maksut CHP İstanbul İl Başkanı Sevgili Kaftancıoğlu ilk defa hakim karşısına daha çok. CHP Üsküdar İlçe Başkanı Suat Özçağdaş aracılığıyla lüp fotoğraflanmasıyla ilişkin içtimai iletişim araçları hesabından "Yine gidecektir" şeklinde paylaşım yaptığı gerekçesiyle 'Suç işlemeye tahrik' ve 'Suçu ve suçluyu övme' suçlarından yargılanan Kaftancıoğlu savunmasında şunları söyledi:

'BANA GÖNDERMEDİ'

"Benim CHP Üsküdar İlçe Başkanı Suat Özçağdaş'a müştekinin özel mülkünün fotoğraflarının çekilmesi ve kendisine aktarılması hususunda her talimatım yoktur. İlçe başkanının bana gönderdiği fotoğraflar yoktur." Aynı davada "hususi hayatın gizliliğini ihlal girmek" iddiasıyla 5 yıla büyüklüğünde delik istemiyle yargılanan CHP Üsküdar İlçe Başkanı Suat Özçağdaş ise 7 Nisan'daki davada, "İnşaat faaliyeti görmedim ve memleket başkanıma 'Burada bire bir yapım yok' diye de bildirdim. yegâne arazinin boş olduğunu ve yapım olmadığını gösteren tek dördül fotoğrafı vardır. Bu fotoğrafı İl Başkanım Canan Kaftancıoğlu'na gönderdim" şeklinde konuşmuştu. Mahkemede verdiği ifadeyle ilçe başkanını yalanlayan Kaftancıoğlu, suçu ilçe başkanı Özçağdaş'a attı. Küşayiş kararını açıklayan murafaa, Suat Özçağdaş'ın tanık kendisine dinlenmesine karar vererek duruşmayı erteledi.

Altun'un evinin fotoğraflarını çeken CHP'li başkanın yeni skandalı!Altun'un evinin fotoğraflarını çeken CHP'li başkanın yeni skandalı!

ÜS: AKŞAM EZANI Canan Kaftancıoğlu, ilçe başkanını yalancı çıkardı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum