Çamelili çiftçiler, 27 ülkeden 571 firmanın yer aldığı fuarı gezdi , DENİZLİ haberleri

Son Dakika DENİZLİ haberleri: Denizli’nin Çameli ilçesinde tarım yaparak geçimini sağlayan çiftçiler, örtü altı tarımın kalbi Antalya’da Growtech Tarım Fuarını gezdi.

Çamelili çiftçiler, 27 ülkeden 571 firmanın yer aldığı fuarı gezdi
, DENİZLİ haberleri
Editör: Derya Demir
25 Kasım 2022 - 12:41
Çamelili çiftçiler, 27 ülkeden 571 firmanın yer aldığı fuarı gezdi , DENİZLİ haberleri, DENİZLİ İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Denizli’nin Çameli ilçesinde tarım yaparak geçimini sağlayan çiftçiler, örtü altı tarımın kalbi Antalya’da Growtech Tarım Fuarını gezdi.

Dünyanın en büyük örtü altı tarım sektörü fuarı olarak bilinen 21.Uluslararası Ekipmanları Fuarı (Growtech Eurasia), Antalya Expo Center’da gerçekleşti. Çameli’nde örtü altı sebzecilikle uğraşan çiftçiler, Çameli Belediyesi ve Çameli Ziraat Odası işbirliği ile fuara katılma inkanı buldu. Çameli Ziraat Odası Başkanı Hamit Tuncer ve Meyve Üreticileri Başkanı Cengiz Yılmaz’ında katıldığı gezide Çameli’nde örtü altı sebzecilikle uğraşan çiftçilere fuar alanı gezdirildi. Seracılık ile ilgili her türlü materyal ve seracılık teknikleri, sulama sistemleri, fide, fidan, tohum çeşitleri, bitki koruma ilaçları, gübre çeşitleri, son teknoloji alet ve ekipmanların olduğu fuara, 27 ülkeden toplam 571 firma katıldı. Firmalar, kendilerine ayrılan alanda ürünlerini çiftçilerin bilgisine sundu.
Çamelili çiftçiler, 27 ülkeden 571 firmanın yer aldığı fuarı gezdi

Detaylı bir şekilde, Çamelili çiftçiler, 27 ülkeden 571 firmanın yer aldığı fuarı gezdi , DENİZLİ haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. DENİZLİ ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum