Çameli Belediyesi'nden kadınlara sağlıklı yaşam desteği , DENİZLİ haberleri

Son Dakika DENİZLİ haberleri: DENİZLİ(İHA) – Çameli Belediyesi kanserde erken teşhisin önemine dikkat çekmek için ilçede yaşayan kadınları Kanser Erken Teşhis Tarama ve Eğitim Merkezi’ne (KETEM) götürüldü.

Çameli Belediyesi'nden kadınlara sağlıklı yaşam desteği
, DENİZLİ haberleri
Editör: Derya Demir
25 Ocak 2023 - 12:36
Çameli Belediyesi’nden kadınlara sağlıklı yaşam desteği , DENİZLİ haberleri, DENİZLİ İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: DENİZLİ(İHA) – Çameli Belediyesi kanserde erken teşhisin önemine dikkat çekmek için ilçede yaşayan kadınları Kanser Erken Teşhis Tarama ve Eğitim Merkezi’ne (KETEM) götürüldü.

Çameli Belediyesi, kanserde erken teşhisin önemine dikkat çekmek için uzak mahallelerde yaşayan kadınları Kanser Erken Teşhis Tarama ve Eğitim Merkezi’ne (KETEM) götürdü. Erken teşhisin kanser ile mücadelede hayati öneme sahip olduğunu vurgulayan Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan, kadınların belirli bir yaştan sonra kanser tarama testlerini aksatmadan yaptırması gerektiğini söyledi. Arslan, “Çameli Belediyesi olarak, 2015 yılından bu yana kanserde erken teşhis farkındalığının içerisinde bulunuyoruz. Toplumun en önemli yapısı olan ailenin temeli kadınlarımız, bu nedenle biz bu sosyal sorumluluk projesine çok hassas bir şekilde yaklaşıyoruz. Sosyal sorumluluk aile yapınsa önem veriyoruz ve kadınlarımızın tedavilerinde gerekli işlemleri, ulaşımı, yemek ve diğer masrafları belediyemiz tarafından karşılanıyor, takip ediliyor ” dedi.
Çameli Belediyesi’nden kadınlara sağlıklı yaşam desteği

Detaylı bir şekilde, Çameli Belediyesi’nden kadınlara sağlıklı yaşam desteği , DENİZLİ haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. DENİZLİ ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum