Çalışanların gözü önünde motosikleti çaldı, sakinliğiyle pes dedirtti

Çalışanların gözü önünde motosikleti çaldı, sakinliğiyle pes dedirtti, Gündem Haberleri.

Çalışanların gözü önünde motosikleti çaldı, sakinliğiyle pes dedirtti
Editör: 15Haber
23 Haziran 2022 - 11:34
Çalışanların gözü önünde motosikleti çaldı, sakinliğiyle pes dedirtti, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Durum, dün öğle saatlerinde Muratpaşa ilçesi Yüksekalan Mahallesi Fahretttin Altay Caddesi üzerindeki bir restoranda yaşandı. Edinilen bilgiye göre, restoranda paket servisinde kullanılan ve kontak anahtarı üstünde olan motosikleti gözüne kestiren şahıs, gündüz saatlerinde motosikleti çalarak kaçtı. Şüphelinin motosikleti çaldığı anlar emniyet kamerasına da yansıdı. Görüntülerde motosikletlerin yanına gelen şüphelinin güneş gözlüğünü taktığı, motosiklete baktığı, eli belinde bir ileri bir geri gidip geldiği görüldü. Bir süre gözden kaybolan ve bitmiş geri gelen şüphelinin gözüne kestirdiği motosikleti yavaşça sürerek durum yerinden uzaklaştığı belirlendi. O anlar ve çalışanların panik halindeki tavırları da kameraya yansıdı. Çalınan motosiklet, polis ve çalışanlar tarafından Zeytinköy bölgesinde plakası sökülmüş şekilde bulundu. Motosikleti çaldığı belirlenen M.C. ise yakalanarak gözaltına alındı.

"Motosikleti bulduk, hırsızı yakaladık"

İşletmeci Ali Çoban, ast tarafta park halindeki motosikletin güpegündüz çalındığını belirtti. Hırsızın hiçbir şeyi umursamadan gözlerinin önünden motosikleti alıp gittiğini dile getiren Çoban, “Bir baktık motosiklet değil. Motosikleti paketçi arkadaşlarımız hemencecik aramaya çıktı. Nitekim aramalarımız netice verdi ve motosikletimize ulaştık. Durumu polise de bildirmiştik. Motosikletimizi de aldık, hırsızı da yakaladık” dedi.

"Körlüğümüzü izledik"

50 bin TL değerindeki motosikletin gözlerinin önünde çalındığını ve göremediklerini ifade eden Çoban, “Kameralara bakınca körlüğümüzü izledik. İnsan yandaki, gözünün önündeki malını göremiyor. Bütün çalışanlar burada olduğu halde böyle bir durum yaşadık” diye konuştu.

İsa Akar - Ertuğrul Gün

Çalışanların gözü önünde motosikleti çaldı, sakinliğiyle pes dedirtti, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Çalışanların gözü önünde motosikleti çaldı, sakinliğiyle pes dedirtti haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum