Çalışan esenliği platformu ABD'de ofis açtı

Yeni nesil çalışan sağlığı platformu Wellbees, Birleşik Krallık'tan sonra ikinci yurtdışı ofisini ABD, Delaware'de açtı.

Çalışan esenliği platformu ABD'de ofis açtı
Editör: Derya Demir
08 Ağustos 2022 - 11:22
Çalışan esenliği platformu ABD’de ofis açtı, Anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Yeni nesil çalışan sağlığı platformu Wellbees, Birleşik Krallık'tan sonra ikinci yurtdışı ofisini ABD, Delaware'de açtı.
Türkiye, MENA ve Avrupa başta olmak üzere 17 ülkede faaliyet gösteren yeni nesil çalışan sağlığı platformu Wellbees, 57 milyar dolarlık çalışan refahının %52'sini oluşturan ikinci yurt dışı ofisini Amerika Birleşik Devletleri'nde açtı. Geçen yıl İngiltere'nin başkenti Londra'da ilk yurtdışı ofisini açan Wellbees'in ABD ofisi, dünya çapında birçok teknoloji şirketinin genel merkezinin veya ofisinin bulunduğu Delaware'de bulunuyor. 40'tan fazla şirkette 100.000 çalışana bütünsel sağlık hizmeti sunan Wellbees, önümüzdeki aylarda Dubai'de üçüncü yurtdışı ofisini açmayı planlıyor.
"Özelleştirilebilir uygulamamızla ABD pazarında avantajlıyız"
Wellbees Kurucusu Melis Abacıoğlu, Amerika Birleşik Devletleri'nde ofis açılmasıyla ilgili şunları söyledi; “Amerika pazarında yer almak istememizin temel nedeni, firmalara bir ürün sunmamız. Ofisimizi açtığımız Delaware, Amerika'nın en küçük ikinci eyaleti olmasına rağmen, dünyanın en büyük teknoloji şirketleri de dahil olmak üzere 1,6 milyondan fazla lider şirkete ev sahipliği yapıyor. Dolayısıyla bu pazarda önemli bir avantajımız var. Öte yandan, çalışan sağlığı pazarındaki ana oyuncuların birçok sektörde olduğu gibi Amerika Birleşik Devletleri'nde bulunması, bizim gibi B2B SaaS modelinde faaliyet gösteren şirketler için bu pazara girmeyi bir öncelik haline getiriyor. Tabii ki, bu kadar çok oyuncunun olduğu bir pazarda da fark yaratabilmeniz gerekiyor. Wellbees olarak en büyük farkımız, uygulamayı işletmeye göre özelleştirebiliyor olmamız. Farklı alanların modüler olarak değişmesi, insan kaynakları ve çalışan departmanlarının uygulamada değişiklik yapabilme yeteneği ve müşteri başarı ekibimizin her firma ile ayrı ayrı ilgilenmesi farkımızı gösterdiğimiz yönler arasındadır. Tüm bunların bizi ABD pazarında başarıya taşıyacağına inanıyoruz. »
Çalışan esenliği platformu ABD’de ofis açtı

Detaylı bir şekilde, Çalışan esenliği platformu ABD’de ofis açtı başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. Benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum