Çalımbay: "Böyle oynarsak hem Türkiye'de hem de Avrupa'da çok zorlanırız."

Sivasspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, sezonun ilk maçında oynadıkları futbolla hem Türkiye'de hem de Avrupa'da mücadele edeceklerini söyledi.

Çalımbay: "Böyle oynarsak hem Türkiye'de hem de Avrupa'da çok zorlanırız."
Editör: 15Haber
06 Ağustos 2022 - 22:27
Çalımbay: “Böyle oynarsak hem Türkiye’de hem de Avrupa’da çok zorlanırız.”, Anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Sivasspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, sezonun ilk maçında oynadıkları futbolla hem Türkiye'de hem de Avrupa'da mücadele edeceklerini söyledi.
Spor Toto Süper Lig'in ilk haftasında DG Sivasspor evinde Gaziantep FK'yı konuk etti. Maç 1-1 berabere bitti. Sivasspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, maçın ardından basına açıklamalarda bulundu. Çalimbay, sundukları futbolla hem Türkiye'de hem de Avrupa'da mücadele edeceklerini belirterek, "Yeni bir lige başlıyoruz herkese bol şans, umarım her şey yolunda gider. Her iki takım için de ilk maç olduğu için yeni arkadaşlar, yeni oyun sistemleri vardı, hazırlık dönemi geldiği için oyun istenildiği gibi kurulamıyor. İlk yarı istediğimiz gibi gitmedi ama pozisyonlarımız vardı. İkinci yarıda konuştuktan sonra çok iyi başladık, çok iyi pozisyonlar da aldık. Mücadelemize sonuna kadar devam ettik. Oyundan kopmadık ama oynadığımız bu oyunun çok ötesine geçmemiz gerekiyor. Çünkü böyle oynarsak hem Türkiye'de hem de Avrupa'da sıkıntı yaşarız. Bunun ötesine geçmemiz gerektiğini biliyoruz. Takımların 3-4 hafta sonra kendilerini göstereceğini düşünüyorum.
Çalımbay: “Böyle oynarsak hem Türkiye’de hem de Avrupa’da çok zorlanırız.”

Detaylı bir şekilde, Çalımbay: “Böyle oynarsak hem Türkiye’de hem de Avrupa’da çok zorlanırız.” başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. Benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum