Çaldıkları otomobille villaya hırsızlığa gelince yakalandılar

Çaldıkları otomobille villaya hırsızlığa gelince yakalandılar, Gündem Haberleri.

Çaldıkları otomobille villaya hırsızlığa gelince yakalandılar
Editör: 15Haber
20 Haziran 2022 - 11:38
Çaldıkları otomobille villaya hırsızlığa gelince yakalandılar, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Edinilen bilgiye göre Oto Hırsızlığı Büro Amirliği ekiplerince; kentte iki gün içerisinde meydana gelen 4 otomobil hırsızlığı ve otodan hırsızlık olayı ile bir ikametten hırsızlık olayının faillerinin, şehir halkı güvenlik yönetim sistemi ve kamera kayıtlarından S.R., T.T., E.K. ve B.İ. olduğu saptandı. Ekiplerce yapılan çalışmalarda şüphelilerin; çaldıkları otomobil ile Erenköy Mahallesinde bulunan bir villanın bahçesinde olduğu saptandı. Düzenlenen operasyonla şüpheliler; çalmaya çalıştıkları eşyalar ile birlikte suçüstü yakalandı.

Hırsızlık anları emniyet kamerasında

öte taraftan şüphelilerin villadan hırsızlık yaptığı anlar ise emniyet kameralarınca saniye saniye kaydedildi. Kaydedilen görüntülerde bahçeye giren bir kişi, aldığı malzemeleri dışarıda yer alan diğer şüpheliye attığı görülüyor.

Emniyetteki işlemleri tamamlanan 4 şüpheli, sağlık kontrolünden geçirilerek adliyeye sevk edildi.

Turan Bulut - Ali Göç

Çaldıkları otomobille villaya hırsızlığa gelince yakalandılar, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Çaldıkları otomobille villaya hırsızlığa gelince yakalandılar haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum