evde masajmasaj istanbul

Cadde ortasında 2 kişi silahla böyle çatıştı

Cadde ortasında 2 kişi silahla böyle çatıştı, Olay, geçtiğimiz Cuma günü saat 18.00 sıralarında Tabaklar Mahallesi Cumhuriyet Caddesinde meydana geldi.

Cadde ortasında 2 kişi silahla böyle çatıştı
Editör: 15Haber
14 Ekim 2021 - 15:08
Cadde ortasında 2 kişi silahla böyle çatıştı,

Olay, geçtiğimiz Cuma günü saat 18.00 sıralarında Tabaklar Mahallesi Cumhuriyet Caddesinde meydana geldi. İddiaya kadar, aralarında daha evvelden husumet olduğu öğrenilen Mertcan P. ve Ömer Faruk A. karşılaştıkları caddede tartışmaya başladı. Tartışmanın büyümesi üstüne vatandaşların yoğun olarak kullandığı caddede Mertcan P. ve Ömer Faruk A., birbirlerinin üstüne tekrar tekrar silahla alev etti. Silahlı kavgada yaralanan Mertcan P. ve olay sırasında arkadaşlarıyla birlikte caddede yürürken kurşunlardan birine kasıt olan Semih Uysal (21) yaralandı. İhbar üstüne durum yerine 112 Ivedi Sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Yaralılar birincil müdahalelerinin peşinde tedavileri için İzzet Baysal Tıp Fakültesi Hastanesi Ivedi Servisine kaldırıldı.

Caddede çatışan 2 birey tutuklandı

İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Canice Büro Amirliği kadar yapılan çalışmalarda yakalanan Ömer Faruk A. ve Mertcan P. gözaltına alındı. Güvenlik Müdürlüğü'nde ifadeleri alınan 2 kişi, işlemlerinin peşinde çıkarıldıkları mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Silahlı kavga anbean kameralara yansıdı

Mertcan P. ve Ömer Faruk A.'nın arasında yaşanan silahlı tartışma anbean durum yerindeki emniyet kameralarına yansıdı. Görüntülerde, Mertcan P.'nin cadde üzerinde beklediği sırada yolun karşısına geçen Ömer Faruk A.'nın ayaklarına silahla alev ettiği ve peşinde Ömer Faruk A.'nın da silahını çıkararak karşılık verdiği görüldü. İkilinin birbirine ateş etmesinin peşinde ayağından yaralanan Mertcan P.'nin kaçtığı yöndeki bir apartmanın girişine saklanması ve olayda kullandığı silahı diğer birine vermesi de emniyet kameralarına yansıdı.
 

Faruk Çidem
 

Cadde ortasında 2 kişi silahla böyle çatıştı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum