Bylock kullanıcılarına operasyon: 10 gözaltı

Bylock kullanıcılarına operasyon: 10 gözaltı, Gündem Haberleri.

Bylock kullanıcılarına operasyon: 10 gözaltı
Editör: 15Haber
23 Haziran 2022 - 14:31
Bylock kullanıcılarına operasyon: 10 gözaltı, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

İzmir Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından FETÖ ’ye yönelik yürütülen soruşturma zarfında, örgütsel iletişim tarzına uygun şekilde ankesörlü/kontörlü sabit hat kullandıkları ve örgütün şifreli haberleşme programı ByLock kullanıcıları olduğu belirlenen arasında meslekten ihraç edilen hoca, araştırma görevlisi ve tutanak katibinin de bulunduğu 14 şüpheli hakkında yakalama kararı verildi.

İzmir İl Güvenlik Müdürlüğü Organize Suçlarla Çaba Şube Müdürlüğü ekipleri, şüphelileri yakalamaya karşın İzmir, Muğla, Ordu, Kayseri ve Isparta ’da çalışma yürüttü.

10 ŞÜPHELİ GÖZALTINDA

Polis ekiplerince evvelden belirlenen adresleri düzenlenen operasyonda hakkında gözaltı kararı bulunan 14 şüpheliden 10 ’u gözaltına alındı. Adres yerinde bulunmayan 4 şüpheli yakalama çalışmaları ise sürüyor.  (İHA)

Bylock kullanıcılarına operasyon: 10 gözaltı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Bylock kullanıcılarına operasyon: 10 gözaltı haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum