Büyükşehir'in Değer Gençlik Projesi'nde yeni dönem kurs kayıtları sürüyor , KAYSERİ haberleri

Son Dakika KAYSERİ haberleri: Kayseri Büyükşehir Belediyesi bünyesinde faaliyetlerini yürüten Kayseri Mesleki Eğitim ve Kültür A.Ş.’nin (KAYMEK) ‘Değer Gençlik’ 2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı kurs kayıtları sürüyor.

Büyükşehir'in Değer Gençlik Projesi'nde yeni dönem kurs kayıtları sürüyor
, KAYSERİ haberleri
Editör: Derya Demir
23 Eylül 2022 - 11:40
Büyükşehir’in Değer Gençlik Projesi’nde yeni dönem kurs kayıtları sürüyor , KAYSERİ haberleri, KAYSERİ İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Kayseri Büyükşehir Belediyesi bünyesinde faaliyetlerini yürüten Kayseri Mesleki Eğitim ve Kültür A.Ş.’nin (KAYMEK) ‘Değer Gençlik’ 2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı kurs kayıtları sürüyor.
Düzenlediği mesleki eğitim ve kursların yanı sıra, eşsiz eserlerin beğeniye sunulduğu sergileri ve gerçekleştirdiği faaliyetleri ile on binlerce vatandaşa dokunan Büyükşehir KAYMEK, 9, 10 ve 11.sınıfta eğitim gören öğrencilere yönelik kurslar düzenlemeye devam ediyor.
Bu çerçevede Büyükşehir KAYMEK’in Değer Gençlik Birimi tarafından hayata geçirilen ve öğrencilerden yoğun ilgi gören ‘Değer Gençlik’ 2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı kurs kayıtları sürüyor. KAYMEK’in uzman eğitmenlerince eğitim verilen kurslar, 9, 10 ve 11’inci sınıfta eğitim gören öğrencilerin, Kişisel Gelişim Atölyesi, Teknofen Atölyesi, Çevrim içi Atölyesi, El Emeği Göz Nuru Atölyesi ile Değerler Atölyesi ve Seçmeli Atölye isimli yenilenen içeriği sahip 6 farklı atölyede, 26 farklı branşta, eğitimlerle gençlerin geleceğine değer katarak teknofest ruhunu diri tutuyor. Öğrenciler kurslardan uygulamalı eğitimler eşliğinde, haftada iki gün, yılda 396 saat ücretsiz olarak faydalanabilecek.
Henüz KAYMEK kurslarına kayıt yaptırmayan 9, 10 ve 11’inci sınıf öğrencileri, kayıtlarını www.kaymekonline.com üzerinden yapabilecek.
Büyükşehir’in Değer Gençlik Projesi’nde yeni dönem kurs kayıtları sürüyor
Büyükşehir’in Değer Gençlik Projesi’nde yeni dönem kurs kayıtları sürüyor
Büyükşehir’in Değer Gençlik Projesi’nde yeni dönem kurs kayıtları sürüyor
Büyükşehir’in Değer Gençlik Projesi’nde yeni dönem kurs kayıtları sürüyor

Detaylı bir şekilde, Büyükşehir’in Değer Gençlik Projesi’nde yeni dönem kurs kayıtları sürüyor , KAYSERİ haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. KAYSERİ ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum