Büyükşehir'in 3 oyuncusu milli takımda

Erkekler Hentbol Süper Ligi'nde mücadele edecek olan Sakarya Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü'nden 3 oyuncu milli takıma davet edildi.

Büyükşehir'in 3 oyuncusu milli takımda
Editör: 15Haber
05 Ağustos 2022 - 16:52
Büyükşehir’in 3 oyuncusu milli takımda, Anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Erkekler Hentbol Süper Ligi'nde mücadele edecek olan Sakarya Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü'nden 3 oyuncu milli takıma davet edildi.
Bu sezon Erkekler Hentbol Süper Ligi'nde mücadele edecek olan Sakarya Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü sezon hazırlıklarına ara vermeden devam ediyor. Sezon içinde önemli başarılara imza atan 3 oyuncu milli takıma davet edildi. Sol oyun kurucu Sedat Yıldırım Türkiye milli takımında, orta oyun kurucu Sadık Emre Herseklioğlu 18 yaş altı milli takımında ve pivot Muhammed Miri Fas milli takımında oynayacak. Sakarya Büyükşehir Spor Kulübü'nden yapılan açıklamada, "9-18 Ağustos 2022 tarihleri arasında Konya'da düzenlenecek 5. İslami Dayanışma Oyunları'nda Sedat Yıldırım ve Muhammed Miri milli takım formalarıyla ter dökecek. milli forma için mücadele edebilecek iki takım arkadaşı zirveye çıkmak için yarışacak.

Detaylı bir şekilde, Büyükşehir’in 3 oyuncusu milli takımda başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. Benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum